حوادث پس از بازی فولاد – الهلال هیچ مصدومی نداشت؛ همه بازداشت شدگان آزاد شدند

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان با بیان اینکه حوادث پس از بازی فولاد – الهلال هیچ مصدومی نداشت، گفت: تعدادی از تماشاگران بازداشت شدند که بلافاصله با اخذ تعهد آزاد شدند.

رحمان موسوی درباره حوادث پس از بازی فولاد خوزستان در برابر الهلال عربستان اظهار داشت: پس از پایان بازی عده‌ای تماشاگر نما اقدام به پرتاب سنگ کردند که نیروهای انتظامی مستقر به ورزشگاه جهت پراکنده کردن آن‌ها وارد عمل شد.

وی افزود: پس از ورود نیروی انتظامی این اقدامات خلاف شأن ورزشی به پایان رسید اما متأسفانه بر اثر پرتاب «ترقه» به سوی خودروی پلیس، یک دستگاه سمند متعلق به نیروی انتظامی خوزستان دچار آتش سوزی شد.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان درباره بحث مطرح شده در رسانه‌ها مبنی بر زخمی شدن بیش از ۸۱ نفر از نیروهای انتظامی گفت: خیر این موضوع صحت ندارد و این اتفاقات هیچ مصدومی از دو طرف بر جای نگذاشت.

وی در پاسخ به این موضوع که برخی از تماشاگران به دلیل پوشیدن دشداشه، «لباس عربی» بازداشت شده‌اند، عنوان کرد: این موضوع برای فتنه گری دشمنان است چرا که به تن کردن لباس عربی برای شهروندان عرب خوزستان امری مرسوم است و در بازی‌های گذشته که هیچ اتفاقی رخ نداد هم هموطنان عرب ما در ورزشگاه حاضر شده بودند.

موسوی افزود: البته برای پراکنده کردن تماشاگران تعدادی بازداشت شدند که برخی از آن‌ها بلافاصله پس از خروج از محدوده ورزشگاه غدیر آزاد شدند و برخی هم پس از اخذ تعهد از آن‌ها آزاد شدند.

وی تأکید کرد: باید از ایجاد شایعه و مخابره خبرهای نادرست جلوگیری کنیم و خبرهای موثق را از خبرگزاری‌های معتبر کشور یا سایت‌های تابعه نیروی انتظامی دنبال کنیم.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.