نماینده مردم آبادان : سوءمدیریت در شیلات خوزستان بیداد می‌کند

عصر جنوب – asrejonoob.ir: دکتر جلیل مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی  با انتقاد شدید از مدیریت شیلات استان خوزستان اظهار داشت: مدیریت سایت پرورش میگو چوئبده یک آسیب شناسی کردند و گفتند که ۵۰٫ درصد کمبود بچه میگو در سایت وجود دارد چندین بار از استان خواستند این کمبود را برطرف کند ولی مدیریت شیلات استان هیچ توجهی به این درخواست‌ها نکرد.

وی ادامه داد: این مسئله را از طریق رئیس شیلات کشور پیگیری کردند رئیس شیلات کشور، اقای خون میرزایی رئیس شیلات خوزستان را تحت فشار قرار داد تا مجوز ورود بچه میگو از بوشهر صادر شود و این اتفاق افتاد.

جلیلی مختار خاطرنشان ساخت: بعد از این اتفاق به جای اینکه رئیس شیلات خوزستان ضعف‌های استان را برطرف کند مخالفت‌ها نیروهای خودش در سایت چوئبده را آغاز کرد خون میرزایی می‌گفت چرا این مسئله را با نمایندگان آبادان مطرح کردید وی آنقدر فشار آورد تا مدیریت سایت پرورش میگو چوئبده را مجبور به استعفا کرد.

وی افزود: مجموعه‌ای جدیدی که به چوئبده آمده نتوانسته است کار را جمع کند از آنجا که افراد دلسوزی پای کار نیستند در حال حاضر در سایت چوئبده بیماری در حال گسترش است هیچ کمکی به حوضچه‌های پرورش ماهی و میگو نمی‌شود اینها همه به خاطر سوءمدیریت اقای خون میرزایی است.

نماینده آبادان تصریح کرد: به وزیر در خصوص ضعف مدیریتی رئیس شیلات خوزستان تذکر دادم بعد از تذکر طرح سؤال می‌کنم و تا آخر این مسئله را پیگیری می‌کنم چرا که سوءمدیریت در شیلات خوزستان بیداد می‌کند.

وی اضافه کرد: مدیر باید با نیروهای خود رفتار پدرانه داشته باشد وی یک مدیر حرفه‌ای نیست نمی‌دانم وی یا فاقد آگاهی در خصوص مدیریت حرفه‌ای است یا قضایای دیگری وجود دارد.

جلیل مختار بابیان اینکه نامه‌ای به وزیر جهاد نوشته‌ام و مستندات را به جهاد کشاورزی ارائه داده‌ام گفت: در مباحث میدانی و اجرایی نباید نگاه سیاسی حاکم باشد مدیر باید دنبال کار کردن باشد نه اینکه به دنبال کار سیاسی برود.

منبع : رهیاب

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آقای دکتر خون میرزایی را اکثر مردم و مدیران خوزستانی میشناسند، مدیریت بسیار قوی و کارآمد در زمان ریاست ادارات دامپزشکی ایذه باغملک ، فرمانداری شهرستان لالی و ... داشته است.مدیر مردمی و طرفدار مردم و مظلومان. الان هم بخاطر باج ندادن به کسانیکه فکر میکنن با فشار به ایشان به خواسته های غیر قانونی خود میرسند متهم به ضعف مدیریت میشود. دکتر باج نمیده و پای قولش که خدمت به مردم هست می ماند. به امید موفقیت و سرافرازی هر چه بیشتر این جوانمرد