مرکز تخصصی شنوایی سنجی آموزش و پرورش در آبادان راه اندازی شد

عصر جنوب – asrejonoob.ir: مدیر آموزش و پرورش استثنایی خوزستان از راه اندازی دومین مرکز تخصصی شنوایی سنجی استان در شهرستان آبادان خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، علی ممبینی هدف از راه اندازی این مرکز در قالب پروژه مهر را خدمت رسانی به مردم شهرهای آبادان، خرمشهر، اروند و شادگان دانست و افزود: این مرکز شنوایی سنجی در مدرسه استثنایی شمیم برای ارزیابی و سنجش شنوایی نوآموزان به ویژه کودکانی که به مرحله ارزیابی تخصصی ارجاع می شوند، راه اندازی شده است.همچنین، در طول سال تحصیلی دانش آموزان عادی مشکوک به شنوایی می توانند با مراجعه به این مرکز به طور دقیق مورد معاینه قرار گیرند.
وی اعتبار تجهیزات مرکز شنوایی را بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال ذکر کرد و گفت: این اعتبار از محل مشارکت منطقه آزاد اروند و توسط آموزش و پرورش استثنایی تامین شده است.
مدیر آموزش و پرورش استثنایی خوزستان در پایان گفت: مرکز تخصصی شنوایی سنجی به تمام دستگاه های شنوایی و اتاق اکوستیک ( ضد صوت ) مجهز است.و بعد از مرکز شنوایی اهواز، تنها مرکزی است که کار خدمت رسانی به دانش آموزان را در تمام طول سال انجام می دهد.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.