استاندار خوزستان: تیم فوتبال نفت آبادان باید در لیگ برتر بماند/ تیم نفت حلقه اتصال وزارت نفت با بدنه جامعه است

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: استاندار خوزستان گفت: تیم فوتبال صنعت نفت آبادان را باید تقویت و حمایت کرد که در لیگ برتر بماند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، اعضای هیئت مدیره پالایشگاه نفت آبادان، فرماندار ویژه آبادان و مدیرکل ورزش و جوانان استان ظهر امروز با استاندار خوزستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این نشست موضوع حمایت از تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و استاندار خوزستان در این دیدار اظهار کرد: تیم نفت آبادان از هر حیث یک تیم حرفه‌ای است و نباید هیئت مدیره آن، غیرحرفه‌ای عمل کند.

عبدالحسن مقتدایی با بیان اینکه تیم فوتبال نفت آبادان برای خوزستانی‌ها یک برند است افزود: آیا این درست است که چیزی که داریم تضعیف شود؟ این تیم را باید تقویت و حمایت کرد که در لیگ برتر بماند.

وی در ادامه از هیئت مدیره پالایشگاه خوزستان خواست که با جدیت هرچه تمام‌تر از تیم صنعت نفت آبادان حمایت کند زیرا این تیم حلقه اتصال وزارت نفت با بدنه جامعه است.

استاندار خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خدمات شرکت نفت به جامعه آبادان گفت: پاسخ‌گویی به علاقه‌های ورزشی مردم می‌تواند زمینه‌های رضایتمندی، نشاط و مشارکت اجتماعی و سیاسی آنان را در جامعه فراهم سازد.

مقتدایی تصریح کرد: چه کسی گفته که ما تیم‌های نفت مسجدسلیمان و آبادان را رها و تیم نفت تهران را تقویت می‌کنیم؟ با چه پشتوانه حقیقی، حتی نفت قائم‌شهر بر تیم نفت تهران مقدم است!

وی در پایان تاکید کرد: ما مسئول نشاط جامعه هستیم و باید در پی مشارکت بیشتر مردم باشیم و بر همین اساس همه تیم‌ها باید حمایت شوند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.