نخستین خانه مد و پوشش اسلامی اهواز به زودی راه‌اندازی می‌شود

عصر جنوب: مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان گفت: نخستین خانه مد و پوشش اسلامی اهواز به زودی راه‌اندازی می‌شود.

صبح امروز نشست فرهنگی بانوان شاغل در مدیریت تعاون روستایی استان با حضور مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان و مشاور امور بانوان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در محل سالن اجتماعات تعاون روستایی برگزار شد.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان در این نشست با اشاره به نقش مهم امام خمینی(ره) در ساخت و پردازش الگویی واقعی از زن به عنوان زن مسلمان و دستور تاریخی امام راحل مبنی بر حضور زنان در کنار مردان در راهپیمایی‌ها و فعالیت‌های انقلابی اظهار کرد: ما اکنون به عنوان یک الگوی جهانی در دنیا ایفای نقش می‌کنیم.

الهه موالی‌زاده افزود: تا قبل از این، الگوی زن مسلمان ایرانی، زن‌ها در کشورهای اسلامی از اندک امتیاز سیاسی و اجتماعی محروم بودند حتی زنان حق رأی نداشتند.

وی با بیان اینکه اکنون در جامعه ما نخبگان هدایت کننده پوشش نیستند بلکه مغازه‌داران هستند تصریح کرد: زمانی که نخبگان جامعه به عنوان هدایت کننده ارزش پوشش و حجاب باشند جامعه در استمرار این مسئله موفق خواهد بود.

این مدیر کل عنوان کرد: بنا داریم به زودی نخستین خانه مد و پوشش اسلامی را در شهر اهواز راه‌اندازی کنیم.

در پایان بانوان حاضر در این نشست نیز به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند و به رسم یادبود هدایایی به آنان اعطا گردید.

این برنامه به همت امور بانوان و ستاد صیانت از حقوق شهروندی تعاون روستایی استان برگزار شد.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.