۸۰ مرکز بهداشتی و درمانی در جنوب غرب خوزستان بازسازی شد

عصر جنوب – asrejonoob.ir: رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: با حمایت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی پارسال ۸۰ مرکز بهداشتی در شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان ساخته یا بهسازی و نوسازی شد.

علیرضا آموزنده دوشنبه در آیین تکریم و معارفه معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان در محل سرسرای اجتماعات این دانشکده افزود: با ۲ برابر شدن ظرفیت تخت‌های بیمارستانی، دانشکده علوم پزشکی آبادان در مسیر ترقی قرارگرفته است و سعی می‌کنیم در امسال مسیر ارتقای این دانشکده به دانشگاه هموار شود.
وی به اجرای طرح های بیمارستانی و درمانی در ۱۲ هزار مترمربع در شهرستان‌های جنوب غرب خوزستان اشاره کرد و اظهارکرد: هم اکنون کار ساخت چهار طرح بیمارستانی، در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر در حال اجرا است و با تکمیل این طرح‌های بخش مهمی از مشکلات درمانی منطقه برطرف می‌شود.
آموزنده گفت:با اقدامات صورت گرفته در معاونت غذا و دارو این دانشکده، این معاونت در بین پنج دانشگاه برتر کشور قرارگرفته است.
در این آیین حجت‌اله جانبی، با دریافت ابلاغ رسمی، فعالیت خود را به عنوان معاون درمان جدید دانشکده علوم پزشکی آبادان آغاز کرد و از زحمات عبداله خوان‌زاده، معاون پیشین درمان این مجموعه تقدیر شد.

 

مرجع:ایرنا

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.