افزایش ۳۰درصدی بازدید کاروان راهیان نور در خوزستان

 عصر جنوب – asrejonoob.ir: با آغاز بازدید کاروان های راهیان نور از مناطق جنگی و یادمان های دفاع مقدس تعداد بازدید کنندگان امسال ۳۰درصد نسبت به مشابه سال گذشته افزایش داشته است

مسئول راهیان نور و گردشگری سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: با آغازبازدید کاروان های راهیان نوراز مناطق جنگی و یادمان های دفاع مقدس تعداد بازدید کنندگان امسال ۳۰درصد نسبت به مشابه سال گذشته افزایش داشته است .

سروان نادر محمد میسایی اظهار کرد : ۱۳منطقه یادمان دفاع مقدس در استان خوزستانت از۱۵ اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی ۹۶ شاهد استقبال گرم کاروان ها و مسافران شخصی از اماکن مقدس جنگی است .

وی افزود: سه یادمان رمضان ، دهلاویه و چذابه در خوزستان مسیر تردد مسافران و کاروان های راهیان نور فعال شده و برای میزبانی مسافران نوروزی آماده پذیرایی می باشد .

محمد میسایی خاطر نشان کرد :مسافران نوروزی که خارج از قالب کاروان های راهیان نور به مناطق بازدید یادمان های دفاع مقدس حضور پیدا می کنند از امکانات رفاهی و محل اسکان بر خوردار می شوند که می توانند از این امکانات استفاده کنند .

مسئول راهیان نور و گردشگری سپاه ولیعصر(عج) خوزستان بیان کرد :نیروهای امداد و نجات،اورژانس،حمل و نقل وامنیت منطقه ای در محل یادمان های شهدای خوزستان مستقر هستند.

سالانه بیش از ۶ میلیون نفر زایران راهیان نور از داخل و خارج کشور به مناطق دوران دفاع مقدس خوزستان سفر می کنند.

 

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.