تعیین تکلیف اراضی راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خوزستان

عصر جنوب: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از رسیدگی به وضعیت ۱۹ پرونده در شهرک‌های صنعتی این استان خبر داد.
اخلاق محمدیان صبح امروز در جمع خبرنگاران استان اظهار داشت: سومین جلسه هیئت حل اختلاف و داوری در سال ۹۳ با حضور نماینده امور حقوقی و قراردادهای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به عنوان داور و حکم مرضی الطرفین برگزار شد.

وی هدف از تشکیل این شورا را پیگیری اجرای تعهدات طرف‌های قرارداد با شرکت به منظور استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود در شهرک‌های صنعتی استان عنوان کرد.

محمدیان گفت: در این جلسه از مجموع پرونده‌های رسیدگی شده، ۱۱ فقره قرارداد فاقد ساخت و ساز و یا بدهکار به این شرکت فسخ و برای هفت فقره قرارداد مهلتی به‌منظور ایفای تعهدات قراردادی در نظر گرفته شد و یک فقره قرارداد منجر به انصراف شد که با فسخ این ۱۱ قرارداد بیش از ۴۰ هزار متر مربع از اراضی صنعتی واقع در شهرک‌های صنعتی آزادسازی شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان متذکر شد: به زودی این فرصت برای اجرای طرح‌های تولیدی در اختیار سرمایه گذاران جدید و یا طرح توسعه واحدهای مستقر در شهرک صنعتی قرار خواهد گرفت.

وی در پایان گفت: از اولویت‌های ما در شهرک‌های صنعتی خوزستان باز پس‌گیری عرصه‌های راکد به چرخه صنعت استان بوده که این مهم از طریق مراجع قضایی و همچنین برگزاری جلسات هیئت حل اختلاف و داوری به طور منظم و مستمر با حضور نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به صورت جدی در حال پیگیری و اجراست.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.