۲ سارق دستگیر و یک کیلوگرم تریاک در رامهرمز کشف شد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: فرمانده انتظامی رامهرمز از دستگیری دو سارق و کشف یک کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

حجت‌الله سفیدپوست گفت: در یک عملیات توسط کارآگاهان نیروی انتظامی، سارقان یکی از مدارس بخش رودزردماشین از توابع شهرستان که اقدام به سرقت از مدرسه کرده بودند، دستگیر شدند.

وی عنوان کرد: سارقان از این مدرسه اقدام به ربودن کامپیوترهای این مدرسه هوشمند کرده بودند که با هوشیاری ماموران دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی رامهرمز خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده در زمینه مبارزه با مواد مخدر توسط ماموران نیروی انتظامی، یک کیلوگرم تریاک کشف و عاملان آن دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

وی گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در سطح شهرستان نیز نسبت به پاکسازی محل‌های آلوده به قلیان و مواد دخانی و جمع آوری موتورسیکلت‌های مزاحم اقدام شد.

سفیدپوست همچنین افزود: به منظور جمع آوری مسافرکش‌های غیرمجاز در مرکز شهر، تاکنون هشت نفر از رانندگان مسافرکش شخصی به دادگاه معرفی شدند.

فرمانده انتظامی رامهرمز در پایان، ضمن تاکید به مردم در راستای امنیت اجتماعی و جلوگیری از سرقت به ویژه در ایام نوروز گفت: مردم باید موانع بازدارنده، از جمله نصب نرده و حفاظ و دزدگیرهای الکترونیک و تجدید نظر در سیستم قفل‌ها در صورت مستهلک شدن و سایر موارد ایمنی را در حفظ و حراست از منازل و مغازه‌های خود به عمل آورده و با پلیس همکاری کنند.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.