احتمال کاندیداتوری جوان ترین کاندیدای انتخابات مجلس دهم از بزرگترین حوزه انتخابیه جنوب کشور

احتمال کاندیداتوری جوان ترین کاندیدای انتخابات مجلس دهم از بزرگترین حوزه انتخابیه جنوب کشور ( بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان) قوت گرفت.

این روزها محسن قلندر نژاد نامی آشنا در مجالس سیاسی و خودمانی است. اما قلندر نژاد کیست؟ و دارای چه سابقه ای می باشد؟

«محسن قلندر نژاد» متولد ۱۳۵۶در شهرستان آقاجری و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حسابداری می باشد که در صورت ورود به عرصه انتخابات، جوانترین کاندیدای انتخابات مجلس در خوزستان و کشور خواهد بود.

وی در حال حاضر عضو هیئت مدیره و مدیربازرسی یکی از بانک های خصوصی استان خوزستان می باشد.

قلندر نژاد یکی از شخصیت های شناخته شده در عرصه ورزش کشور نیز می باشد. وی طی سالیان گذشته بارها در مسابقات بوکس کشور خوش درخشیده و اکنون رئیس هیئت بوکس منطقه ۴ کشوری و استان خوزستان می باشد و ورود وی به عرصه انتخابات حمایت ورزشکاران را به همراه خواهد داشت.

یکی از حامیان قلندر نژاد با ارسال مطلبی به صفحه ویژه انتخابات مجلس دهم پایگاه خبری عصر جنوب به چرایی لزوم ورود این جوان بومی به عرصه انتخابات در بزرگترین حوزه انتخابیه جنوب کشور پرداخته است.

“سلام بر ایران اسلامی. سلام بر خاک زرخیز خوزستان قهرمان .سلام بر شهیدان والا مقام و بر جانبازان سرافرازش، بر آزادگان حر صفت و والا مقامش.

محسن قلندر نژاد فرزند خاک پاک این سرزمین شهید پرور و طلا گونه، به عشق مردمی پای به عرصه ی انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهد گذاشت که به جز سودای خدمت و خدمتگزاری به مقام بلندشان به چیزی نمی اندیشد. پرچم وی سربند های یا زهرا و یا حسین شهیدان است. که مردانه از سرزمین و نوامیسش و دفاع از حق و حقیقت و آزادگی، نامشان را جاودانه ساختند. تابلوی راهنمای وی ، تابلوی زیبا و دلنشین هشت سال دفاع مقدسی است که به جز سربلندی و عزت و افتخار رنگی ندارد.

اما چرا باید بیاید؟

چون عدالت را اصل مهم توسعه سرمایه های اجتماعی می داند و این در حالی است که بعد از گذشت سالیان سال خوزستان و ماهشهر و سربندر دلیران، امیدیه قهرمان، هندیجان سراپا افتخار، شهرک و بخشهای محروم اما همیشه سرافراز را در تبعیضی آشکار و محرومیتی مظلومانه می بینیم.

باید بیاید چون؛ زن و مرد و پیر و جوان سرزمینم شایسته ی پیشرفت، رفاه ، آسایش و آرامش اند و هنوز جوانان ما برای شغلی آبرومندانه حتی با حقوقی کم رویشان را به هرکسی انداخته اما غروب دست خالی به خانه بر می گردند.

باید بیاید چون؛

اعتقاد دارد با همدلی و همزبانی و وحدت کلمه و اجرای آیین و شریعت مقدس اسلام عزیز می توان در یک نگاه عمیق و ژرف اندیشیانه به آبادانی سرزمینم نگاهی نو انداخت.

باید بیاید چون؛

می تواند در مجلس به عنوان نماینده ای شجاع ، جسور و آگاه از وجود مشکلات و موانع توسعه و پیشرفت درکل کشور و استان زرخیز و حوزه ی انتخابیه ی محروم قوانینی را وضع کند و بر حسن اجرای آن نظارتی دقیق و مسلط داشته باشد و می توان پروژه های ملی را در هندیجان سراپا افتخار تعریف کند. می تواند با فشردن دستان گرم و صمیمی کارگران شریف و زحمتکش سربندر و امیدیه امید وآرزو را دلهایشان کاشت. می تواند ماهشهر شهر دلیر مردان را از این همه مشکلات و محرومیت موجود برهایان.

یا حق.والسلام.”

پایگاه خبری عصر جنوب در صدد است طی سلسله گزارشات انتخاباتی، کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخاباتی استان خوزستان را معرفی کند.

در همین راستا؛ می توانید از طریق فرم «تماس با ما»با صفحه ویژه انتخابات مجلس دهم پایگاه خبری عصر جنوب مکاتبه فرمائید.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خدا قوت،بسیار عالی
  • خسته نباشید ولی بهتر کمی مطالعه داشته باشید - همین الان حداقل ۲ نفر از نمایندگان مجلس متولد ۱۳۶۰ هستند برادر - دزفول و بنر عباس
  • باسلام.و خسته نباشبد.موفق و پیروز باشید
  • باسلام موفق و پیروز باشید.
  • به امید خدا انتخاب مشیه
  • فقط و فقط رای ما حاج محسن قلندر نژاد کاندیدای نسل چوان.