رضا حیاتی : حضور بیش از ۱۴۰۰ ورزشکار در یادواره استانی مرحوم سید نوید حجازی ما را غافلگیر کرد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: رضا حیاتی رئیس کمیته باشگاه ها و پیشکسوت ورزش شهرستان بندر ماهشهر به خبرنگار پایگاه خبری ورزش ماهشهر گفت : از همه ورزشکاران و ورزش دوستان که ما را در برگزاری جشنواره ورزشی یادواره مرحوم سید نوید حجازی در بندر ماهشهر همراهی کردند تقدیر و تشکر می کنم.

وی عنوان کرد : این یادواره در سالهای گذشته هم با همت هیئت محترم پینگ پنگ ماهشهر برگزار میشد ، اما امسال با پیشنهاد جناب وحید کاظمی نژاد دبیر زحمت کش هیئت پینگ پنگ و همچنین کمک و یاری دوستان ، اداره ورزش و جوانان بندر ماهشهر و مدیران ادارات و شورای محترم شهر و روئسای هیئتهای ورزشی و مربیان رشته های مختلف ورزشی تصمیم گرفتیم این یادواره را بصورت جشنواره ورزشی در ماهشهر به انجام برسانیم که خدا را شکر در این راه هم موفق بودیم.

حیاتی اظهار کرد : دوستان عزیزی که دستی در امر برگزاری اینچنین مسابقاتی دارند خوب واقفند که چه مشکلات و موانعی در سر راه وجود دارد،که خدارا شکر با همکاری صمیمانه همه دلسوزان ورزش شهر توانستیم این امر مهم را برای اولین بار در شهرستان بندر ماهشهر به بهترین شکل ممکن به انجام برسانیم.

رضا حیاتی در خصوص استقبال از این یادواره ، بیان کرد : در ابتدای راه تخمین میزدیم درنهایت ۴۰۰ الی ۵۰۰ نفر در این جشنواره شرکت کنند ولی همه شاهد بودند که بالغ بر ۱۴۰۰ نفر ورزشکار مرد و زن در ۱۳ رشته ورزشی،در این رویداد مهم ورزشی حضور بهم رساندند که این خود نشان از وجود علاقه و استعداد ورزشی در میان جوانان شهر دارد.
وقتی دیروز دیدم حدود ۱۹۳ نفر فقط در رشته آمادگی جسمانی شرکت دارند به خودم و دوستان خوب و زحمت کشم بالیدم.

وی گفت : این حضور پر شور ورزشکاران بی شک وظیفه همه ما را سنگین تر خواهد کرد بی شک نقصهای هم در انجام این جشنواره بزرگ وجود داشته که سعی خواهد شد در جشنواره های بعدی یکی یکی رفع گردند.

رضا حیاتی پسر خاله مرحوم سید نوید حجازی در پایان افزود : در آخر از طرف خانواده مرحوم سید نوید حجازی از تمامی دوستان و دلسوزان واقعی ورزش بالاخص آقای کاظمی نژاد که صمیمانه و بدون هیچ چشم داشتی،با همکاری خود این اثر به یاد ماندنی و بدعت بزرگ را در ورزش ماهشهر به جا گذاشتند ، تشکر و قدردانی کرده و از خداوند منان طلب عمری طولانی توام با سلامتی و موفقیت برای همه آنها خواستارم.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • از تمامی دوستان عزیز که ما را یاری کردند سپاسگذارم.علی الخصوص جناب طرفی عزیز.