با هماهنگی فرماندار شهرستان؛ اولین لنج تجاری در خور سیف بندر ماهشهر پهلو گرفت + تصاویر

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: با هماهنگی صورت گرفته از سوی فرماندار شهرستان بندر ماهشهر اولین لنج در اسکله تجاری بندر ماهشهر پهلو گرفت.

به گزارش عصر جنوب از بندر ماهشهر؛ ظهر امروز پس از پیگیری های فرماندار شهرستان بندر ماهشهر اولین لنج تجاری بدون هیچ مشکلی در خور سیف بندر ماهشهر پهلو گرفت.

این لنج تجاری با هماهنگی و بنا به درخواست فرماندار شهرستان بندر ماهشهر حرکت خود را از اروندکنار آغاز و در خور سیف بندر ماهشهر پهلو گرفت.

 

خور سیف ماهشهر ۳

در این رابطه؛ دکتر منصور قمر فرماندار شهرستان بندرماهشهر به عصر جنوب گفت: پس از انجام کارهای اولیه اسکله تجاری «خور سیف» تصمیم گرفتیم برای اطمینان بیشتر در پهلوگیری لنج ها هنگام جزر و مد این اقدام را انجام دهیم که اولین لنج در هنگامی که آب در پایین ترین سطح قرار داشت بدون هیچ مشکلی در اسکله این خور پهلو گرفت.

قمر اضافه کرد: با به موفقیت رسیدن پهلوگیری لنج‌های تجاری در بندر ماهشهر اردیبهشت ماه سال آینده اسکله تجاری این شهرستان را به بهره‌برداری رسمی خواهیم رساند.

خورسیف ماهشهر

وی در پایان افزود: با بهره‌برداری از این طرح گام بسیار مؤثری در تحول اقتصادی منطقه برداشته خواهد شد و با راه‌اندازی بازار ته‌لنجی زمینه اشتغال پایدار و رونق اقتصادی در شهرستان بندر ماهشهر فراهم می‌شود.

خور سیف ماهشهر ۲

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • فرماندار روزهای سخت بندر ماهشهر تقدیر و تشکر بیار بابت تلاش های بی وقفه دکتر قمر و عوامل مربوطه...
  • تبریک به مردم و تشکر از فرماندار محترم