آمار کشته و مجروحان ناشی از تصادف در ۲۴ ساعت گذشته خوزستان

عصر جنوب: جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان از شش کشته و ۱۲ مجروح بر اثر تصادفات در جاده های خوزستان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
سرهنگ محمد صالحی اظهار داشت: در نتیجه بی توجهی به هشدارهای پلیس و سهل انگاری در رعایت موارد ایمنی از سوی راکبان وسایل نقلیه روز گذشته شاهد مرگ دلخراش ۶ شهروند و مجروح شدن ۱۲ نفر در جاده های استان خوزستان بودیم.

وی ادامه داد: اغلب تصادفات در محورهای ورودی اهواز و شهرستان های گتوند، باوی و ماهشهر بوده که در همین رابطه در حوالی پل زنجیر شهرک طالقانی ماهشهر به علت برخورد دو دستگاه موتور سیکلت با چهار سرنشین جوان، متأسفانه راکبان موتور سیلکت مجروح و دو نفر ترک نشین آن ها به علت نداشتن کلاه ایمنی در دم فوت کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان افزود: در حوالی پل قیصر شهرستان گتوند نیز به دلیل برخورد یک دستگاه مینی بوس با سواری پراید، راننده پراید نیز به علت شدت جراحات وارد شده در صحنه تصادف فوت کرد.

صالحی تصریح کرد: سومین حادثه منجر به فوت، ناشی از برخورد یک دستگاه وانت نیسان با عابر پیاده در اتوبان اهواز ـ باوی بوده که به علت بی توجهی راننده وانت به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه بود. خودروی یاد شده پس از زیر گرفتن عابر پیاده حدود ۱۰ متر فرد مصدوم را با خود را به بیرون از جاده کشیده بود.

وی خاطرنشان کرد: امروز نیز در شهرستان آبادان به دلیل عدم رعایت و بی توجهی به قوانین راهنمایی و رانندگی و عدم استفاده از کلاه ایمنی بر اثر برخورد دو دستگاه موتور سیکلت دو نفر سرنشین و راکب یکی از موتور سیکلت ها جان خود را از دست دادند.
جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان بیان کرد: سایر مجروحان حوادث روز گذشته نیز حاصل از سه مورد تصادف در محورهای برون شهری کلانشهر اهواز بوده که در نتیجه تلاش مأموران انتظامی و نیروهای امدادی به مراکز درمانی اعزام شدند.

صالحی در پایان اظهار کرد: بنا به اعلام کارشناس تصادفات پلیس راه خوزستان تخطی از سرعت مطمئنه، عدم توجه به جلو و استفاده نکردن راکبان موتور سوار از کلاه ایمنی علت حوادث ۲۴ ساعت گذشته بود.

منبع: مهر

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.