دانشجوی دانشگاه چمران دانشجوی نمونه کشوری شد

عصرجنوب-asrejonoob.ir: علی الماسی دانشجوی دکتری رشته حشره‌شناسی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید چمران اهواز به‌عنوان دانشجوی نمونه کشوری معرفی شد.

در نامه‌ای از سوی دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شد که علی الماسی امسال به‌عنوان دانشجوی نمونه کشوری از سوی این وزارت خانه شناخته‌شده است.

علی الماسی مقطع کارشناسی خود را سال ۱۳۸۹در رشته گیاه‌پزشکی دانشگاه زابل با معدل ۱۷٫۳۷ به‌عنوان دانشجوی ممتاز به اتمام رساند. پس‌ازآن برای تحصیل در مقطع کارشناس ارشد وارد دانشگاه تهران شد و توانست در سال ۱۳۹۱ با معدل ۱۸٫۴۳ تحصیل خود را در این مقطع به پایان برساند.

وی در این مقطع از پایان‌نامه خود با عنوان بررسی “اثرات زیر کشندگی حشره‌کش‌های پروتئوس و پی متروزین روی کفشدوزک شکارگر هیپودامیا” با نمره ۱۹٫۹۵ دفاع کرد. الماسی در حال حاضر دانشجوی دکتری رشته حشره‌شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز است که ترم آخر تحصیل خود را با راهنمایی دکتر آرش راسخ سپری می‌کند.

وی همچنین در سال‌های ۹۳،۹۴ و ۹۵ به‌عنوان دانشجوی نمونه این دانشگاه معرفی و امسال نیز به‌عنوان برگزیده جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان انتخاب شد.

 

 عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.