از توزیع برنج هندی و چوب شور تا باز شدن پای جناب و خان و احلام به انتخابات خوزستان!

عصر جنوب/ asrejonoob.ir:  برخی از نامزدهای انتخاباتی که به علت عملکرد نادرست خود قافیه را در کسب اعتماد مردمی باخته بودند اقدام به توزیع برنج هندی در بین برخی مردم به خصوص روستائیان کردند تا شاید دل آنها را به دست بیاروند. همچنین برخی از این افراد به بسیاری از تیم های ورزشی، لباس ورزشی هدیه دادند. حتی کمک های مالی هم به برخی افراد انجام شد. واقعا سئوال اساسی این است که این افراد این همه پول را از کجا تامین کرده اند؟ این در حالی است که مردم خوزستان به یک بلوغ سیاسی دست یافته اند و مثل سابق اسیر این ترفندهای کثیف نمی شوند.

جناب خان و احلام هم وارد معرکه شدند

جناب خان عروسک آبادانی معروف برنامه تلویزیونی خنداوانه نیز از حضور در عرصه انتخاباتی بی نصیب نبود به گونه ای که یکی از نامزدها انتخاباتی در آبادان با ساختن برخی استیکرهای شبکه های اجتماعی این جمله را به نقل از جناب خان نوشته بود که «من و احلام به … رای می دهیم». این استیکرها با استقبال بالایی در آبادان مواجه شده است.

اعضای ستاد یکی از نامزدهای انتخاباتی اهواز در مدت انتخابات، یک خیابان را برای اجرای میتینگ انتخاباتی مسدود کردند که با همکاری نیروی انتظامی با آنها برخورد شد. طبق اعلام رسمی فرمانداری اهواز، تاکنون دو سه مورد از ستادهای انتخاباتی نامزدهای مجلس بابت راه انداختن کاروان های تبلیغاتی تذکر گرفته اند.

توزیع چوب شور

یکی از نامزدهای انتخاباتی در آبادان در اقدامی جالب همراه با توزیع بروشورهای انتخاباتی خود، بسته های چوب شور هم به مردم می داد و با این کار قصد جلب آرای مردم را داشت.

یکی از بی اخلاقی های صورت گرفته در شهرهای مختلف خوزستان، چسباندن پوسترهای نامزدها انتخاباتی روی در و دیوار خانه های مردم بوده که در اغلب موارد باعث خدشه دار کردن در یا دیوارهای کاشی کاری، سنگ کاری یا دارای نمای زیبای خانه های مردم شده است. مردم در این خصوص نمی دانند گله و اعتراض خود را به کجا ببرند ولی به نظر می رسد برخی نامزدهای انتخاباتی نظارت مناسبی روی عملکرد اعضای ستادهای انتخاباتی خود ندارند و آنها باعث ریزش آرای آنها شده اند. مهر/**

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • بسمه تعالی تشکرازمسولان سایت کاندیدایی را انتخاب کنیم که همه حوزه رابه یک چشم نگاه کند٬قومیت ملاک من نیست٬مهم عملکرد ورزومه کاری است. به امیدانتخاب اصلح