اعضای شورای شهر ایذه تهدید به استعفا کردند

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر ایذه با حضور در جمع معترضان به عملکرد شهرداری و کم کاری‌های صورت گرفته توسط این نهاد حاضر شدند.
هومان مرادی اظهار کرد: با توجه به مشکلات پیش‌آمده این وعده را می‌دهم که تا هفته آینده نسبت به استعفا و برکناری شهردار اقدام شود و در غیر این‌صورت من از شورای شهر ایذه استعفا دهم.
نائب رئیس شورای شهر ایذه در پایان سخنان خود از تشکیل جلسه فوق‌العاده شورای شهر در عصر امروز خبر داد.
*دو تن از اعضای شورای شهر با قید ضمانت آزاد شدند
رئیس شورای شهر ایذه نیز با تاکید بر سخن نائب رئیس مبنی بر استعفای در صورت برکناری شهردار اظهار کرد: من نیز به مردم این شهرستان قول می‌دهم که در صورت عدم استعفای شهردار از این منصب، تا هفته آینده از جایگاه و پست خود استعفا دهم.
هدایت‌الله سلحشور با بیان اینکه شورای شهر از زمان آغاز در دو سال گذشته تا‌کنون درگیر حواشی بوده است؛ افزود: انتشار خبر بازداشت دو تن از اعضای شورای شهر را نیز اعلام می‌کنم و این افراد فعلا با قید ضمانت آزاد شده و پیگیری‌ها انجام خواهد شد.
 شورای شهر ایذه از زمان آغاز در دو سال گذشته تا به‌حال دچار حواشی گوناگون بوده است و حتی در زمستان سال گذشته ۶ تن از اعضای این شورا با ترک جلسات برای مدت حدودا سه ماه حاضر به شرکت در جلسات نشدند.
ماه‌ها نیز از طرح برکناری شهردار می‌گذرد، ولی به‌دلیل عدم به حد نصاب رسیدن موافقان شهردار این کار تا به‌حال صورت نگرفته است.
اعتراض کنندگان امروز خواستار پیگیری جدی مطالبات خود از شهرداری شدند و در کنار سر دادن شعار برای استعفای شهردار، نسبت به اقدامات نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی نیز ابراز گلایه کردند.
مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.