روابط عمومی استانداری: سه مدیر استانداری خوزستان استعفا کردند/ موالی‌زاده: تکذیب می کنم

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: سه مدیر در استانداری خوزستان به منظور شرکت در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه از سمت خود استعفا دادند.

مشاور استاندار خوزستان و مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان به ایرنا گفت: علی عماد معاون پشتیبانی و منابع انسانی استانداری خوزستان ، الهه موالی زاده مدیر کل امور بانوان استانداری و محسن اورکی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری خوزستان سه مدیری هستند که در وقت قانونی استعفای خود را تقدیم استاندار کرده اند.
جمال درویش افزود: استعفای این سه مدیر هنوز در دست بررسی است و استاندار خوزستان تا کنون با استعفای این سه نفر موافقت نکرده است.
وی اظهار داشت: طبق قانون استاندار خوزستان تا چهارم تیر ماه فرصت رسیدگی به استعفای این سه مدیر را دارد.
طبق شایعات موجود تعداد دیگری از مدیران استانی هم برای شرکت در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی از سمتهای خود استعفا داده اند اما این خبر هنوز تایید نشده است.
استان خوزستان با بیش از ۴٫۵ میلیون نفر جمعیت در حال حاضر دارای ۱۸ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و شش کرسی در مجلس خبرگان رهبری است.
تکذیب مدیرکل امور بانوان استانداری خوزستان:  استعفا نداده‌ام
مدیرکل امور بانوان استانداری خوزستان در واکنش به خبر استعفایش که در رسانه‌ها منتشر شده است، گفت: این خبر را تکذیب می‌کنم زیرا استعفا نداده‌ام.
مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.