قتل پدر توسط پسر در دزفول!

عصر جنوب – asrejonoob.ir: فرمانده انتظامی دزفول از وقوع یک فقره قتل در شهر میانرود این شهرستان خبر داد و گفت: در این جنایت پدر خانواده توسط فرزندش به قتل رسید.

سرهنگ علی الهامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود:در این حادثه که پنجشنبه شب در شهر میانرود از توابع بخش مرکزی دزفول رخ داد پسری در پی اختلاف خانوادگی با پدر خود با اسلحه شکاری به سمت وی شلیک کرد.
وی با بیان اینکه اصابت گلوله به پدر خانواده موجب مصدوم شدن وی شد افزود:مصدوم این حادثه با حدود ۵۰ سال سن به بیمارستان دزفول منتقل شده اما بر اثر شدت جراحت و خون ریزی ساعتی پیش جان باخت.
سرهنگ الهامی افزود:پسر خانواده عامل این قتل که جوانی ۲۳ ساله می باشد در کمتر از یک ساعت از سوی نیروی انتظامی دستگیر شده و اسلحه شکاری که قتل به وسیله آن انجام شده نیز کشف شده است.
وی ضمن هشدار نسبت به نگهداری و حمل اسلحه اظهار کرد: حمل و نگهداری اسلحه به ویژه اسلحه های فاقد مجوز تاکنون حوادث تلخی را در این شهرستان رقم زده است.
فرمانده انتظامی دزفول افزود:متاسفانه سهولت دسترسی به اسلحه موجب شده تا افراد هنگام عصبانیت دست به جنایتی بزنند که جبران آن غیر ممکن باشد لذا به خانواده ها توصیه می شود از نگهداری اسلحه در منزل خودداری کنند.
سرهنگ الهامی به دارندگان سلاح جنگی و شکاری هشدار داد تا اسلحه خود را برای جلوگیری از بروز چنین حوادث تلخی به نیروی انتظامی تحویل دهند.
شهریورماه پارسال نیز جوانی با حدود ۲۵ سال سن به دلیل برخی مشکلات و اختلاف با پدرش وی را با شلیک گلوله به قتل رساند.
میانرود از شهرهای تابعه شهرستان دزفول می باشد.
مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.