جشنواره خیریه در پارک دولت دزفول برگزار می‌شود

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: با فرا رسیدن اسفندماه و نزدیکی به عید نوروز، جشنواره خیریه موادغذایی به نفع کودکان بی‌سرپرست زیرپوشش اداره بهزیستی در پارک دولت دزفول برگزار می‌شود.

مدیر جشنواره خیریه مواد غذایی کودکان بی‌سرپرست زیرپوشش اداره بهزیستی دزفول اظهار کرد: در گروه جهان آوای هنر در کنار تمام فعالیت‌های هنری تصمیم گرفتیم برای کمک به کودکان بی‌سرپرست و در راستای تامین هزینه‌های پوشاک و سایر وسایل مورد نیاز شب عید، گامی در جهت خوشحالی این کودکان برداریم.

مجتبی رضازاده اضافه کرد: به همین منظور با همکاری اداره بهزیستی دزفول قرار است هفتم و هشتم اسفندماه جاری در پارک دولت، جشنواره‌ای غذایی را برگزار کنیم که سود حاصل از فروش این مواد غذایی، به کودکان بی‌سرپرست تعلق می‌گیرد.

وی با بیان اینکه رزرو غرفه برای عموم مردم رایگان است، عنوان کرد: در کنار این جشنواره برنامه‌های شاد و متنوعی را نیز در نظر گرفته‌ایم تا مردمی که برای بازدید و خرید در این جشنواره حضور پیدا می‌کنند، دو شب به یادماندنی را داشته باشند.

مدیر گروه فرهنگی هنری جهان آوای هنر با اشاره به برگزاری جنگ شادی در این جشنواره گفت: اجرای موسیقی پاپ و سنتی توسط خوانندگان دزفولی، اجرای نمایش طنز، شعبده بازی، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز از جمله برنامه‌هایی است که برای این جشنواره در نظر گرفته‌ایم.

رضازاده تصریح کرد: جا دارد از فرمانداری ویژه دزفول، شهرداری و روابط عمومی شهرداری که در این زمینه مساعدت‌های فراوانی به عمل آورده‌اند نیز تشکر کنیم.

این جشنواره غذایی هفتم و هشتم اسفندماه جاری از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در محل پارکینگ پارک دولت برگزار می‌شود.

فارس/

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.