پروژه عظیم برج تجاری – تفریحی طاووس دزفول از سرگرفته می شود

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: سخنگوی شورای اسلامی شهر دزفول از اجرای پروژه بزرگ تجاری ـ تفریحی برج طاووس با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی در این شهر خبر داد.

هوشنگ زلقی اظهار کرد: برج تجاری ـ تفریحی طاووس شامل بیمارستان فوق تخصصی و هتل پنج ستاره است که در کنار ساحل رودخانه دز چشم‌انداز خوبی برای توسعه گردشگری شهر به همراه خواهد داشت.

وی افزود: به دلیل مشکلات عمرانی که در گذشته برای پروژه رخ داد روند چشمگیری نداشته و تاکنون ۱۰ درصد طرح، پیشرفت فیزیکی داشته است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر دزفول تصریح کرد: اما اکنون قرارداد، پیمانکار را تمدید کرده و مشکلات پروژه از جمله مشکل خط پرواز آن را که به دلیل ارتفاع زیاد برج به وجود آمده بود نیز برطرف کرده و تا یک ماه آینده به صورت جدی روند ساخت پروژه را آغاز می‌کنیم.

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر دزفول عنوان کرد: اعتبار این پروژه کاملا از طریق بخش خصوصی تامین می‌شود و شهرداری دزفول نیز علاوه بر نظارت بر روند ساخت به اندازه آورده‌های خود در این پروژه سهیم است.

زلقی گفت: برج تجاری و تفریحی طاووس شامل بیمارستان فوق تخصصی و هتل پنج ستاره است که در کنار ساحل رودخانه دز چشم‌انداز خوبی خواهد داشت.

رئیس کمیسیون عمرانی شورای اسلامی شهر دزفول در ادامه افزود: ساختن این برج‌ها بستری مناسب برای رونق اقتصادی منطقه از طریق ایجاد و توسعه ظرفیت‌های اقتصادی و گردشگری در منطقه را به همراه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: این پروژه که اشتغالزایی قابل توجهی نیز دارد حداکثر تا چهار سال آینده تکمیل می‌شود که با تدابیر سرمایه گذار، این زمان می‌تواند کاهش چشمگیری داشته باشد.

فارس/

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • همش الکیه.........هیچوقت به فکر دزفول نبودن