عکس سلفی بالای پل کارون برای دختر جوان دردسرساز شد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: مسئول روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرداری اهواز گفت: تصور این‎که خانمی جوان قصد خودکشی و پرتاب خود از روی پل را دارد، آتش‎نشانان را از ایستگاه‎های عملیاتی خارج کرد.

حق‌شناس گفت: ساعت ۱۰:۲۳ امروز (سه‎شنبه) طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اعلام شد خانمی حدودا ۲۲ ساله با عبور از نرده‎های پل پنجم اهواز قصد خودکشی دارد.

وی ادامه داد: ستاد فرماندهی سازمان آتش‎نشانی بدون فوت وقت تیم امداد و نجات را باتمامی تجهیزات از چندین ایستگاه نزدیک به محل حادثه و همچنین دو تیم امداد و نجات آبی را شامل غواص و تجهیزات نجات رودخانه،به سمت پل پنجم اعزام کرد.

حق‌شناس افزود: آتش‎نشانان بلافاصله بعد از حضور در محل گزارش‎شده با رعایت استانداردهای ایمنی و جلوگیری از ایجاد هرگونه استرس و اضطراب در دختر جوان، به او نزدیک شدند. اما قبل از هرگونه اقدام عملیاتی، متوجه شدند وی به منظور تهیه عکس سلفی و بدون در نظر گرفتن احتمال خطر سقوط در رودخانه متاسفانه با بی‌‎توجهی از نرده‎های محافظ پل عبور کرده و اقدام به گرفتن عکس و فیلم سلفی با گوشی همراه خود کرده است.

وی گفت: آتش‎نشانان پس از انتقال و دور ساختن این خانم از منطقه خطر، با حضور خانواده وی و پلیس ۱۱۰ و پس از کسب اطمینان از عادی بودن شرایط، محل را به سمت ایستگاه‎های عملیاتی خود ترک کردند.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.