آخرین خبرها از تیراندازی در خیابان فلافل اهواز/ پلیس: درباره فرد کشته شده تحقیق می کنیم / ۳ نفر بازداشت شدند

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان روز چهارشنبه در خصوص حادثه درگیری سه شنبه شب عده ای اراذل و اوباش با پلیس توضیحاتی ارائه داد.

سرهنگ سید رحمان موسوی روز چهارشنبه در گفت و گوی ایرنا اظهار کرد: در پی اعتراض مردم منطقه لشگر اباد مبنی بر اینکه یک مغازه اغذیه فروشی در این منطقه با انجام کارهای خلاف محل را نا امن کرده است ماموران انتظامی کلانتری ۳۰ اهواز با هماهنگی مقام قضایی در حوالی ساعت ۲۴ سه شنبه برای پلمپ مغازه ، پاکسازی مغازه و دستگیری مالکین این مغازه با رعایت حقوق شهروندی در محل حاضر شدند.

وی اضافه کرد: به محض ورود ماموران در محل حدود ۱۰۰ نفر از اراذل و اوباش با هماهنگی مغازه دار مربوطه و با استفاده از سلاحهای گرم و سرد به ماموران انتظامی مجری حکم، حمله ور شدند.

وی گفت: ماموران انتظامی نیز برای جلوگیری از بر هم خورن نظم عمومی اقدام به تیراندازی هوایی کرده و پس از آرام کردن فضا بدون هیچگونه درگیری مستقیمی به کلانتری باز گشتند.

وی اظهار کرد ۳۵ دقیقه بعد از این حادثه گزارشی مبنی بر مجروح شدن یک جوان ۲۰ ساله در این منطقه دریافت شد که ظاهرا این فرد به بیمارستان منتقل ولی به دلیل شدت جراحات حادثه در بیمارستان فوت کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان اضافه کرد: کارشناسان بلا فاصله تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده اند و هنوز عامل یا عاملان تیراندازی به این فرد مشخص نشده اند چرا که پلیس تنها چند تیر هوایی شلیک کرده است.

وی افزود: پلیس در راستای تقاضای مردم متدین و وفادار به نظام منطقه لشگر آباد برای برخورد با اراذل و اوباشی که مخل نظم عمومی در این منطقه شده بودند وارد عمل شده و هیچگاه نخواسته است تا جلوی فعالیت صنف وزین اغذیه فروشان مجوز دار این منطقه نماید.

وی گفت: قطعا پلیس نیز از اشتغال سالم مردم لشگر آباد اهواز که مدتها است به کار اغذیه فروشی در این خیابان مبادرت کرده اند حمایت قاطع خواهد کرد و تلاش می کند نظم و امنیت را در این منطقه هم برای مردم و هم برای اغذیه فروشیها برقرار نماید.

سرهنگ موسوی اضافه کرد: سه نفر از عاملین درگیری در منطقه لشگر اباد اهواز هم اکنون بازداشت شده اند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.