پالایشگاه نفت آبادان محلی برای جذب نیروهای غیربومی شده است/برخی مدیران در قطع ارتباط با مردم پوست کلف شده‌اند

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: امام جمعه آبادان با اشاره به به‌کارگیری نیروی غیربومی در بخش‌های مختلف پالایشگاه نفت آبادان، گفت: چرا پالایشگاه باید مکان پذیرش نیروهای غیر آبادانی باشد؟ بعضی از مدیران گوش‌هایشان را با پنبه پرکرده‌اند پوست‌کلفت شده‌اند با مردم ارتباط ندارند و چون بومی نیستند دغدغه جوانان بومی تحصیل‌کرده آبادان را ندارند.

امام جمعه این هفته آبادان اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب دیداری با ۱۴ هزار کارگر مجاهد را داشته‌اند کارگران باهمت بلند و بصیرت در تمام صحنه‌ها حضورداشته‌اند کارگران از اقشاری هستند که مورد بی‌مهری قرارگرفته‌اند ولی در حوادث و حفظ آرمان‌های انقلاب کوتاهی نکردند.

وی در خطاب به مدیران پالایشگاه نفت آبادان، افزود: مشکلات کارگرانی که دنبال مسکن هستند را حل و پیگیری کنید، کارگران شرکت پالایش از مظلوم‌ترین قشر کارگران هستند، بیش از ۳۰۰ خانواده مشکل مسکن دارند، آقایان هیئت‌مدیره این مشکلات را حل کنند نگذارند با پاس‌کاری این موضوع طولانی شود.

امام‌جمعه آبادان گفت: یک عده به دنبال بی‌تفاوت کردن مردم نسبت به انقلاب هستند، اگر مدیری حرکت و رفتارش طوری باشد که مردم را وادار به بی‌تفاوتی نسبت به‌نظام کند این مسئول خائن است.

وی عنوان کرد: مسئول هرکسی باشد کوچک و بزرگ نباید رفتارش متکبرانه باشد مسئول ویژگی‌اش این است که متواضع باشد و به حل مشکلات مردم بپردازد.

ابراهیمی پور اظهار کرد: مسئولان باید به‌گونه‌ای مشکلات مردم را حل کند و مردم را نسبت به انقلاب امیدوار کند، زیرا اگر این مردم نبودند مسئولان این سمت‌ها را نمی‌گرفتند باید دل مردم را به دست آورد و احترام بگذارند.

وی افزود: مبارزه با مفاسد اقتصادی در تمام دولت‌ها بوده و این برای مسئولان قوا زشت است که به خاطر بی‌توجهی آنان، رهبر معظم انقلاب از مردم عذرخواهی کند.

امام‌جمعه آبادان گفت: در طرح دوفوریتی اعاده اموال نامشروع مسئولان فقط صد نماینده طرح را امضاء کرده‌اند، شما مردم هم پیگیر باشید که چرا برخی از نمایندگان این طرح را امضاء نکرده‌اند.

وی افزود: زشت و ننگ‌آور است در نظام اسلامی مسئولی بخواهد اموال خود را نامشروع به دست آورد، با او برخورد شود و اموال را به بیت‌المال بازگردانند، طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان طرح خوبی است و قطعاً مختص یک دولت نیست و نباید حاشیه امنی برای برخی مسئولان به وجود آورد.

ابراهیمی پور با اشاره به به‌کارگیری تعدادی نیروی غیربومی در بخش‌های مختلف پالایشگاه نفت آبادان، بیان کرد: چرا پالایشگاه باید مکان پذیرش نیروهای غیر آبادانی باشد؟ بعضی از مدیران گوش‌هایشان را با پنبه پرکرده‌اند پوست‌کلفت شده‌اند با مردم ارتباط ندارند و چون بومی نیستند دغدغه جوانان بومی تحصیل‌کرده آبادان را ندارند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.