سامانه استخدام نیرو در فاز ۲ پالایشگاه آبادان

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آبادان از راه اندازی سامانه ثبت نام و به کارگیری نیرو در فاز ۲ پالایشگاه آبادان خبر داد.

یعقوب خان تنبی گفت: پس از چند مرحله راه اندازی آزمایشی سایت یاد شده، سرانجام این سایت نهایی و برای ثبت نام متقاضیان کار، راه اندازی شد.

وی با تاکید بر اولویت به کارگیری نیروهای بومی آبادان در زمینه اشتغال در پروژه عظیم فاز ۲ پالایشگاه افزود: متقاضیان می توانند به سامانه مذکور به آدرس اینترنتی  http://www.phase۲.ir  مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

به گفته خان تنبی، نیروهای قابل جذب در این پروژه عظیم، در مراحل مختلف اجرایی و به فراخور تخصص های مورد نیاز در هر مرحله به کار گرفته می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، پروژه فاز۲ پالایشگاه آبادان (طرح تثبیت خوراک پالایشگاه) پس از گشایش ال سی و دریافت موافقت های اصولی و اعلام شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران و امضای قرارداد با چینی ها برای اجرای این طرح به زودی عملیاتی می شود.

با اجرای این پروژه واحدهای مدرن در پالایشگاه احداث و واحدهای قدیمی برچیده و به عنوان میراث تحویل موزه ها می شود. ارتقای سطح کیفی محصولات به یورو ۴ و ۵، ارتقای سطح زیست محیطی منطقه و به تبع آن کشور، نوسازی و در پی آن سوددهی پالایشگاه از دستاوردهای این پروژه عظیم به شمار می رود.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.