استاندار خوزستان: کمبودها دربخش آموزش و پرورش نباید عامل تعلل دراجرای برنامه ها باشد

عصر جنوب: استاندار خوزستان گفت: خوزستان به لحاظ ارزیابی های انجام شده در حوزه آموزش و پرورش جایگاه مناسبی ندارد اما کمبودهای موجود نباید عاملی برای تعلل در اجرای برنامه ها باشد.

‘عبدالحسن مقتدایی’ سه شنبه در آیین نمادین زنگ بازگشایی مدارس در روستای نزهه بخش غیزانیه اهواز گفت: امیدواریم بتوانیم شرایطی فراهم کنیم تا بهترین امکانات آموزشی در خوزستان متناسب با شان و منزلت معلمان و دانش آموزان این استان ارایه شود.

وی بیان کرد: خوشبختانه در خوزستان تمام مسوولان اجرایی پیشاپیش ابلاغ های انجام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش ،برنامه های مدونی برای آغاز سال تحصیلی جدید آغاز کردند تا بتوانند شرایط موجود را بهبود بخشند.

وی با تاکید بر رفع مشکلات معلمان گفت: هم اکنون امکانات آموزشی در خوزستان ضعیف است اما باید بتوان با شرایط موجود از توان معلمان به بهترین شکل استفاده کرد.

استاندار خوزستان افزود: انتظار ما از جامعه فرهنگی این است که بگونه ای عمل کنند که تنها حضورشان در کلاس های درس برای رفع مسوولیت نباشد.

مقتدایی گفت: ارتباط هرچه بیشتر معلمان و دانش آموزان و اولیا در فضای اموزشی موجب ارتقای سطح آموزشی می شود.

وی در ادامه اظهارکرد: ما در پایتخت اقتصادی کشور زندگی می کنیم و در کنار بزرگترین حوضه های نفتی قرار گرفته ایم؛ مردم خوزستان هیچ گاه محروم نبوده اند بلکه مظلوم هستند؛ همه تلاش ما این است که بهترین امکانات در اختیار مردم این استان قرار داده شود.


 

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.