درمورد جذب قوچان‌نژاد کادر فنی تصمیم می‌گیرد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir:  به نقل از تسنیم، حسین کلانی در مورد اینکه آیا احتمال دارد باشگاه پرسپولیس اقدام به جذب رضا قوچان‌نژاد کند، اظهار داشت: نمی‌دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد. واقعیت این است که در مورد این مسئله کادر فنی تصمیم‌‌گیرنده است نه کمیته فنی یا شخصی دیگر.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا حضور احتمالی قوچان‌نژاد می‌تواند به پرسپولیس کمک کند، عنوان کرد: من نباید در این مورد اظهارنظر کنم، چون از نظر فنی واجد شرایط نیستم. ممکن است یک زمانی فوتبال بازی کرده باشم اما در حوزه مسائل فنی نه تجربه دارم و نه اطلاعات و اگر هم گاهی حرفی می‌زنم نظر شخصی‌ام بوده است.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص مذاکره مسئولان این باشگاه با برانکو ایوانکوویچ گفت: من از طرف خودم و دیگر اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شدیداً‌ این موضوع را تکذیب می‌کنم. ممکن است یک نفر با برانکو صحبت کرده باشد و از او در مورد حضورش در پرسپولیس سؤال پرسیده باشد اما مسلماً آن یک نفر از طرف باشگاه پرسپولیس نبوده است.

کلانی ادامه داد: از نظر ما حمید درخشان، سرمربی و حسین عبدی، مربی پرسپولیس هستند و کارشان را با تمام وجود انجام می‌دهند. باز هم تأکید می‌کنم تا این لحظه هیچ اتفاقی در باشگاه رخ نداده است.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.