شورای آموزش و پرورش اندیمشک با حضور معاون فرماندار تشکیل شد

عصر جنوب :جلسه ی شورای آموزش وپرورش شهرستان اندیمشک در سالن اجتماعات آموزش و پرورش با حضور امام جمعه و معاون فرماندارو سایر اعضا ی شورا بر گزار گردید .

در این جلسه معاون فرماندار با اشاره به جایگاه مهم تعلیم و تربیت گفت:اهمیت این جایگاه وظایف همه ما را در کلیه سطوح سنگین تر می کند.امیر حمزه بزرگی افزود:با توجه به سرعت سریع تحولات در دنیا در بحث آموزش و پرورش باید برنامه ریزی صحیح داشته باشیم تا از این قافله عقب نمانیم.

وی گفت:ما در قبال نسل های آینده مسئولیم و اگر در این راه کوتاهی کنیم به جای اینکه بسازیم ، می سوزانیم.

وی با اشاره به تاکید استاندار در مسائل آموزش و پرورش گفت:استاندار محترم تاکید دارد که اولویت در استان بحث آموزش و پرورش است و ادارات موظف به کمک در راستای کیفی بخشی به این امر می باشند.

حجت الاسلام خدامی امام جمعه اندیمشک هم در ادامه به بیان ضرورت برنامه ریزی مناسب برای اجرای برنامه های فرهنگی در حوزه آموزش و پرورش پرداخت.

بهرام سپهریان مدیر اداره آموزش و پرورش و دبیر جلسه با اشاره به عدم ایفای تعهدات بعضی از ادارات نسبت به مصوبات قبلی ؛دستورات جلسه از جمله پروژه ی مهر و اوقات فراغت رابیان کرد واز کلیه ی نهادها و ادرات و دستگاه ها ی دولتی خواستند آموزش و پرورش رادرزمینه ی پروژه ی مهر وبازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید یاری نمایند.

وی گفت:در سال تحصیلی جدید برنامه ریزی خوبی برای اجرای برنامه های گسترده حفظ و اشاعه فرهنگ قرآنی انجام شده و در این راه همدلی همه مسئولین ضرورت دارد

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.