نماینده مردم ماهشهر: همه مسئولان ماهشهر برای مهار سرقت‌ها به ناجا کمک کنند

عصر جنوب: نماینده مردم ماهشهر در مجلس گفت:با توجه به محدود بودن امکانات نیروی انتظامی از همه مسئولان مرتبط در شهرستان می خواهم برای بحث امنیت و کاهش سرقت ها تلاش بیشتری کنند.

حبیب آقاجری امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بندرماهشهر با تبریک هفته دولت به دولتمردان اظهارکرد: با توجه به مراجعات مردمی که به اینجانب به عنوان نماینده شده است مردم پیگیر این بوده‌اند که چرا در ادارات دولتی قانون زیر پا گذاشته می‌شود و چرا کار‌ها با رابطه صورت می‌گیرد و ضوابطی در کارهای مدیران لحاظ نمی‌شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس عنوان کرد: متاسفانه این مطالب و گزارشاتی که مردم با مراجعه به دفتر نماینده خود ارائه می‌دهند وجود دارد که جای تاسف است.

وی اذعان کرد: با مراجعاتی که به ادارات بندر ماهشهر داشته‌ام دیدم که بعضی از مدیران از رابطه استفاده کرده و در پیشبرد ضابطه در کار‌ها دچار ترس هستند.

نماینده مردم ماهشهر در مجلس عنوان کرد: مردم با کوچک‌ترین مسئله به نماینده مراجعه می‌کنند که این نشان از بی‌توجهی برخی مدیران نسبت به مشکلات شهروندان است.

وی خطاب مدیران در خصوص ضابطه‌مندی گفت: با توجه به مراجعات مکرر مردم نسبت به رابطه بازی مدیران شهری موظف هستند خدمات رسانی به مردم را بر اساس ضابطه و بدون هیچ گونه رابطه‌ای انجام دهند.

آقاجری تصریح کرد: با سرکشی به حوزه انتخابیه و در جمع مردم که حضور می‌یابیم با اهمال کاری برخی مدیران بر اساس رابطه و باند بازی مواجه می‌شویم که این امر بسیار ناخوشایند است که خواستار رفع این معضلات از سوی مسئولان هستیم.

وی درباره امنیت در بندرماهشهر افزود: با توجه به اینکه نیروی انتظامی شبانه روزی تلاش می‌کند و زحمات بسیار زیادی در امنیت شهرستان را متحمل شده انتظار داریم که این جو روانی که در شهر وجود داشته را برطرف نموده و مردم از بابت سرقت و دیگر موارد نا‌امنی نگرانی نداشته باشند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خطاب به سازمان‌هایی که در خصوص امنیت دخیل هستند، اظهار کرد: از شما می‌خواهم که با توجه به محدود بودن امکانات نیروی انتظامی در این راستا تلاش‌های خود را برای امنیت و رفاه شهروندان بیشتر کنید.

وی افزود: شهر ماهشهر از لحاظ زیبا سازی بسیار ضعیف است که از شهردار و مجموعه شورای شهر انتظار دارم نسبت به زیبا سازی و مبلمان شهری توجه بیشتری داشته باشند.

نایب رئیس فراکسیون نفت، گاز و پتروشیمی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به اینکه شهرداری تلاش‌های بسیار خوبی را در زمینه عمرانی انجام داده انتظار داریم که در زمینه زیباسازی و فضای سبز با توجه به آلایندگی صنایع پتروشیمی اهتمام بیشتر کند.

آقاجری ادامه داد: شهرداری ماهشهر از لحاظ بودجه یکی از شهرداری‌های پردرآمد کشور است و انتظار ما از شهردار و مجموعه شهرداری این است که به اجرای مبلمان شهری توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی با ابراز نارضایتی از شهرداری نسبت به نخاله‌های ساختمانی افزود: با توجه به ساخت و ساز‌ها در شهر ماهشهر متاسفانه نخاله‌های ساختمانی در معابر‌‌‌ رها شده‌اند که مسدود شدن خیابان‌ها و سلب آسایش شهروندان را در پی دارد، شهرداری نسبت به این موضوع بی‌تفاوت است ولی باید با اهتمام ویژه به این موضوع رسیدگی کند.

نماینده مردم ماهشهر در مجلس گفت: بعضی از افراد پیاده رو‌ها را بسته‌اند این موضوع باعث گلایه شهروندان شده که می‌طلبد شهرداری نسبت به این موضوع با حساسیت بیشتری باید وارد شود.

عضو فراکسیون صنایع دریایی مجلس گفت: متاسفانه شهرداری نسبت به سد معبر‌ها در سطح شهر بسیار ضعیف عمل می‌کند، باید افراد خاطی که پیاده روه‌ها را اشغال کرده‌اند را به مراجع قضایی معرفی نمایند.

وی در پایان با انتقاد به مجموعه بهداشت و درمان ماهشهر گفت: متاسفانه مسئولانی این مجموعه از پزشکی که سبب مرگ مادر و فرزندی در بیمارستان حاجیه شده به سادگی گذشتند.

آقاجری تاکید کرد: این موضوع باید هرچه سریع‌تر رسیدگی و با این پزشک متخلف برخورد شدید وقضائی صورت گردد.

 

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.