نماینده مردم آبادان: برای احقاق حق کارون خواهم ایستاد

عصر جنوب: نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: در تمام مراحل احیای رودخانه کارون در جلسات متعدد به ایراد سخن پرداخته و از حقوق حقه مردم خوزستان و کارون دفاع خواهم کرد.

 

محمد سعید انصاری اظهار داشت: همان طور که در ماجرای آب رودخانه کارون همیشه زنده، هیچگاه مردم استانم را تنها نگذاشته و در مقابل نیز مردم لطف زیادی به من داشته‌اند، امروز نیز با تمام توان برای احیای سرزمینمان از هیچ اقدامی فروگذار نخواهیم بود.

وی اضافه کرد: بنا به وظیفه انسانی، شرعی و قانونی خود در تمام مراحل احیای رودخانه کارون در جلسات متعدد و مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری به ایراد سخن پرداخته و از حقوق حقه مردم خوزستان و کارون دفاع کرده و خواهم کرد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مرگ عمدی کارون، خوزستان را دچار مشکلاتی نظیر بیکاری، خشکسالی، کاهش شدید محصولات کشاورزی، دامی و کشاورزی کرده و سبب‌ساز از بین رفتن صید و صیادی و مناظر گردشگری شده است.

وی اذعان داشت: بی‌تدبیری دولت‌های گذشته دلیل اصلی خشک شدن کارون و سایر رودخانه‌های کشور است و از دولت تدبیر و امید انتظار می‌رود در این زمینه چاره‌ای جدی بیندیشد.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.