تدوین برنامه راهبردی توسعه اقتصادی اندیمشک

عصر جنوب: معاون فرماندار اندیمشک از تدوین برنامه راهبردی توسعه اقتصادی این شهرستان با همکاری نخبگان و کارشناسان این شهرستان خبر داد.

 

امیر حمزه‌بزرگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اندیمشک اظهار کرد: برنامه راهبردی توسعه اقتصادی این شهرستان با رویکرد برنامه‌ریزی جامع و به منظور شناسایی ظرفیت‌های بالقوه شهرستان در تمام بخش‌های تاثیرگذار اقتصادی با محوریت بخش کشاورزی انجام می‌گیرد.

وی افزود: در شهرستان، اراده کلی و مصمم برای کار وجود دارد و در صورتی که این عزم و اراده از سوی مسئولان استانی و فرا دستی تقویت و حمایت شود می‌توان نتایج آن را به وضوح در سطح شهرستان مشاهده کرد.

معاون فرماندار اندیمشک اضافه کرد: به همین منظور تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان موظف شده که یک نفر از کارکنان خبره خود که دارای مدرک مدیریت دولتی و یا مدیریت استراتژیک باشد را برای تشکیل کارگروه تدوین این برنامه به فرمانداری شهرستان معرفی کنند

بزرگی خاطرنشان کرد: با تشکیل دبیرخانه کارگروه تدوین برنامه توسعه اقتصادی شهرستان در فرمانداری این برنامه باید در مدت ۳۰ روز کاری تدوین و تنظیم شده و برای تصویب و اجرا به معاونت برنامه‌ریزی استانداری خوزستان ارسال شود.

این مسئول با بیان این که برای تدوین این برنامه از نظرات و پیشنهادات نخبگان شهرستان نیز استفاده خواهد شد تصریح کرد: به همین منظور با اطلاع‌رسانی‌هایی که در سطح شهرستان انجام خواهد شد از نخبگان و کارشناسان رشته‌های مختلف دعوت می‌شود که نظرات و پیشنهادات خود را در راستای تدوین و عملیاتی شدن هرچه بهتر این برنامه به دبیرخانه کارگروه مستقر در این فرمانداری ارائه دهند.

وی در پایان افزود: با تدوین و اجرای این برنامه راهبردی تمام ظرفیت‌های اقتصادی شهرستان در بخش‌های مختلف شناسایی و به سرمایه‌گذاران علاقمند در استان، کشور و خارج از کشور معرفی خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.