خبرهای تازه از ثبت نام رشته های بدون کنکور

عصر جنوب/ asrejonoob.ir:مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد ثبت نام برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی) دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی اطلاعاتی را ارائه کرد.

حسین توکلی در مورد ثبت نام برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی بدون آزمون دانشگاه پیام نورو موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی بوده و ثبت نام آن از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از ساعت ۲۰ روز شنبه (دهم آبان) آغاز شده و با توجه به مهلت تمدید شده در روز یکشنبه (۳۰ آذرماه) پایان می‌پذیرد همه داوطلبان ضرورت دارد در صورتی که حداکثر تا تاریخ ۳۰ دی ماه موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی می‌شوند می‌توانند تا مهلت باقی مانده پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که هم اکنون روی سایت سازمان سنجش قرار دارد برای ثبت نام و گزینش اقدام کنند.

وی در مورد آمار ثبت نام کنندگان گفت: تا هشت صبح امروز سه شنبه ۱۸ آذرماه ۸۲ هزار و ۴۵۷ داوطلب نسبت به ثبت نام اقدام کرده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد ثبت نام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تصریح داد: ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۳ موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی که پذیرش در آنها بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد و ثبت نام در آنان از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش از روز شنبه (۱۷ آبان ماه) آغاز شده و با توجه به مهلت تمدید شده در روز یکشنبه (۳۰ آذر) پایان می‌پذیرد کلیه داوطلبانی که تا تاریخ ۳۰ دی ماه موفق به اخذ مدرک فوق دیپلم یا کاردانی می‌شوند ضرورت دارد در مهلت تعیین شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

حسین توکلی در مورد آمار ثبت نام کنندگان افزود: تا هشت صبح امروز سه شنبه ۱۸ آذر ۳۱ هزار و ۲۲۴ داوطلب نسبت به ثبت نام اقدام کرده‌اند.

وی در پایان در مورد آمار ثبت نام کنندگان آزمون دکترای نیمه متمرکز نیز اظهار کرد:‌ تا هشت صبح امروز تعداد ۲۱ هزار و ۴۵۷ نفر نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کرده‌اند.

به کلیه داوطلبان واجد شرایط که تا کنون در این آزمون ثبت نام نکرده‌اند توصیه می‌شود با توجه به اینکه پایان مهلت ثبت نام یکشنبه ۲۳ آذر است نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.