لزوم هماهنگی و برقراری ارتباط شایسته روابط عمومی‌ها با دوایر دولتی

عصر جنوب: مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان خواستار لزوم هماهنگی و برقراری ارتباط شایسته روابط عمومی‌ها با فرمانداری‌ها و دوایر دولتی شد.

ابراهیم پیرامون صبح امروز در نشستی با روابط عمومی‌ها اظهار کرد: روابط عمومی‌ها با نمایش فعالیت‌های سازمان متبوع و تنظیم روابط اداری شایسته و تعامل با سایر سازمان‌های دولتی و غیردولتی می‌توانند منجر به کاهش حساسیت‌ها و افزایش رضایتمندی عمومی از سازمان متبوعشان گردند.

وی افزود: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با فعالیت در گستره عملیاتی ۲۷ هزار کیلومتر مربع و در حوزه جغرافیایی ۱۳ شهر و شهرستان فعالیت می‌کند که لزوم هماهنگی و برقراری ارتباط شایسته با فرمانداری‌ها و دوایر دولتی این شهرها بر حساسیت و ظرافت کار روابط عمومی می‌افزاید.

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با بیان اینکه فعالیت در حوزه‌های متفاوت و غیر ذاتی مختلف همچون ورزش و فرهنگ موجبات افزایش سطح ارتباطات اداری این شرکت شده است خاطرنشان کرد: روابط عمومی به‌عنوان درگاه ارتباطی و ورودی و خروجی ارتباطات این شرکت باید از این موقعیت ممتاز در راستای ارائه خدمات شایسته به شهروندان و اجتماع بیشتر بهره ببرد.

پیرامون، با اشاره به تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید روابط عمومی در جمع مدیران و روسای ادارات این شرکت عنوان کرد: انتصاب رئیس جدید به منزله نفی قابلیت‌ها و توانمندی افراد نیست بلکه هدف از آن بهره‌مندی از توانمندی سایر پرسنل این شرکت به‌منظور چابکی و تعالی روز افزون سازمان است و به شخصه به توانمندی هر دو رئیس قدیم و جدید این اداره اعتقاد و اعتراف دارم.

در پایان این مراسم، ابوذر شجاعی برجویی به‌عنوان رئیس جدید اداره روابط عمومی این شرکت معرفی و از زحمات شمس جواب‌ور تقدیر به‌عمل آمد.


مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.