مسابقات کاراته قهرمانی استان خوزستان در دزفول برگزار شد

عصر جنوب: مسابقات کاراته ˈ کیوکوشین کاراته کائچو ˈ قهرمانی استان خوزستان روز جمعه به میزبانی شهرستان دزفول در سالن ورزشگاه شهید مجدیان این شهر برگزار شد.

 

 

ˈامید نوری نژادˈ مسوول برگزاری این دوره از مسابقات به خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت:این دوره از مسابقات به مدت دو روز از ۳۰ مرداد ماه به میزبانی دزفول و با شرکت ۳۰۶ورزشکار از هشت شهر استان خوزستان برگزار شد.

وی افزود: این ورزشکاران در قالب هشت تیم از شهرهای دزفول، اندیمشک ، اهواز ، شوش ، شادگان ، آبادان ، ماهشهر و بهبهان در چهار رده سنی نونهالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان با هم رقابت کردند.

در پایان این رقابت ها تیم دزفول اول شد ، شادگان به عنوان دومی دست یافت و تیم ماهشهر نیز مقام سوم مسابقات را از آن خود کرد.

در رده نونهالان محمدرفیعی منش از دزفول ،محمدحسین مشایخی از شوش ،امیرحسین دانش فر از شوش و رامین قاسمی از اندیمشک به مقام اول دست یافتند.

در رده خردسالان نیز علیرضا شنوی و شیرقی هر دو از شادگان همچنین محمد رفیعی منش و یزدان زمانی هر دو از دزفول اول شدند.

در رده نوجوانان سیدمحمد کنعانی زاده از آبادان ،حسین برکشی از دزفول ،حیدر شاوردی از شادگان ، یاسر احمدی تونی از دزفول ،سیدحسین هاشمی از شادگان ، میلاد محمدی از دزفول و مهدی سعید از شادگان در اوزان مختلف به عنوان نخست دست یافتند.

در رده جوانان سید علیرضا موسوی از آبادان ،محمد عبدولی از اندیمشک ،سیروس قربانی از دزفول و نادر اسانه از ماهشهر مقام اول را بدست آوردند.

و در رده بزرگسالان نیز داوود خدادادگان از اندیمشک ،پیمان گلپایگانی از دزفول ،مجتبی آقاپور از آبادان ،اسماعیل محمدی از دزفول و افشین اکبری از بهبهان اول شدند.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.