نوجوانان خوزستانی میهمان اردوی تابستانی کانون می‌شوند

عصر جنوب: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از برگزاری اردوی تابستانی ویژه‌ی نوجوانان فعال عضو مراکز کانون استان خوزستان در هفته جاری خبر داد.

 

عبدالنبی شاکریان در حاشیه بازدید از مجتمع فرهنگی آموزشی علامه شیخ انصاری دزفول در این شهرستان اظهار کرد: بیش از ۷۰ عضو فعال نوجوان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اردوی استانی سه روزه با محوریت «سبک زندگی ایرانی اسلامی» شرکت می‌کنند.

 

وی که به همراه جمعی از مسئولان و کارشناسان کانون از امکانات رفاهی و آموزشی مجتمع فرهنگی علامه شیخ انصاری دزفول بازدید می‌کرد با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده افزود: تدارکات و اقدامات لازم برای برگزاری هر چه بهتر این اردو فراهم شده و این اردو به بهترین شکل ممکن در این مجتمع برگزار خواهد شد.

 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با بیان اینکه کودکان و نوجوانان با حضور در اردو، زندگی کردن را تمرین می‌کنند افزود: رشد تفکر اجتماعی کودکان و نوجوانان، همکاری و مسئولیت‌پذیری، زندگی دور از خانواده، صبر و خویشتن‌داری، تقویت هویت ملی، بروز شایستگی‌ها، زندگی گروهی و کسب اعتماد به نفس از جمله‌ این موارد هستند.

 

این مدیر کل فرهنگی، برنامه‌های اردویی را ابزاری سازنده و مفید در فراهم کردن فرصت‌های لازم برای شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان معرفی کرد و یادآور شد: و این خود آغازی خواهد بود تا بچه‌های ما برای ساختن فردای ایران گام‌های بلند و مؤثری بردارند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، اردوی تابستانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با محوریت «سبک زندگی ایرانی اسلامی» از سوم تا ششم شهریورماه سال جاری در مجتمع فرهنگی آموزشی علامه شیخ انصاری دزفول برگزار خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی