پاسخ ایران به حمله رژیم‌صهیونیستی کابوسی مرگبار است/ مشکل خودکفایی کشور مدیران میانی‌اند

عصر جنوب: فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: مسئولان رژیم صهیونیستی بارها و بارها تهدیداتی علیه ایران مطرح می کنند، اما به خوبی می‌دانند بهای هر حمله‌ای به ایران و پاسخ ما آن چنان سنگین خواهد بود که حتی تصور آن هم کابوسی مرگ بار برایشان است.

به گزارش عصر جنوب به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان شرکت کننده در دوره راهبردی خط امام در مشهد مقدس با بیان اینکه پس از انقلاب همواره نیروهای مسلح در بخش نظامی با بهره‌مندی از تدابیر فرماندهی معظم کل قوا از تحریم‌ها عبور کرده‌اند، گفت: امید است مدیران و افسران عرصه‌ اقتصاد مقاومتی نیز بتوانند با الگوگیری از این شیوه‌های موفق بر تحریم ها و تهدیدهای دشمن به نحوی مناسب غلبه کنند.

حاجی زاده گفت: رژیم صهیونیستی ممکن است تصمیمی مبنی بر تجاوز علیه ایران داشته باشد، اما قطعاً با بررسی پیامدها و عواقب آن و واکنش بسیار شدید جمهوری اسلامی ایران به این نتیجه خواهد رسید که تصمیم ناپخته‌ای گرفته است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان ضعف بسیار رژیم صهیونیستی و عدم توانایی اقدام نظامی علیه ایران اظهار داشت: ما حتی با فرض احتمال یک هزارم اینکه کشور هدف حمله ناگهانی این رژیم قرار بگیرد، آماده‌ایم.

وی افزود: مسئولان رژیم صهیونیستی بارها و بارها تهدیداتی علیه ایران مطرح می کنند، اما به خوبی می‌دانند بهای هر حمله‌ای به ایران و پاسخ ما آن چنان سنگین خواهد بود که حتی تصور آن هم کابوسی مرگ بار بر ایشان است. جمهوری اسلامی به هر تهدیدی در همان سطح پاسخ می‌دهد.

حاجی زاده در ادامه سخنان خود در جمع دانشجویان با اشاره به مطرح شدن خودکفایی و بومی سازی پس از پیروزی انقلاب و تأکیدات و پیگیری‌های مقام معظم رهبری، گفت: نگاه فرماندهان، مسئولان ،مدیران و آحاد پاسداران و نیروهای مسلح همواره به فرامین فرمانده معظم کل قوا بوده و هست و علت موفقیت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در بحث خودکفایی همین گوش به فرمان امر ولایت بودن است.

وی سپس با مطرح کردن این پرسش که وقتی مقام معظم رهبری بحث بومی‌سازی و ما می‌توانیم را مطرح می‌کنند، با وجود این حجم عظیم نیروهای جوان و مستعد، مشکل کجاست که هنوز گام بزرگی در کشور در این رابطه برداشته نشده است؟، ادامه داد: مشکل مدیران میانی‌اند. مدیران میانی باید تدابیر و ایده‌های ناب را با توانمندی‌هایی که امروز وجود دارد به محصول تبدیل کنند، که متأسفانه اینگونه نیست.

حاجی زاده در پایان تصریح کرد: ما امروز توان خود را در سطح وسیعی باور کرده‌ایم و می‌توانیم بند ناف خود را از بیگانه قطع کنیم. با به کار بستن تدابیر رهبری ضمن اینکه از مرز تحریم‌ها می‌شود گذشت، اجازه خودنمایی هم به دشمن نمی‌دهیم.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.