رئیس هیات کاراته مینوشهر به تیم ملی کاراته کشور دعوت شد

عصر جنوب:  رئیس اداره ورزش و جوانان مینوشهر از انتخاب قهرمان کاراته مینوشهر و رئیس هیات کاراته این شهر به تیم ملی خبر داد.

علی پورعواد عنوان کرد: عبدالنبی آلبوغبیش مربی و رئیس هیات کاراته مینوشهر به تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران دعوت شد.

وی افزود: این قهرمان کاراته قرار است در مهرماه سال جاری به همراه تیم ملی کاراته کشور در مسابقات جهانی کاراته سبک کیوکوشین که در کشور مجارستان برگزار می شود، شرکت کند.

پورعواد شرایط مالی را از مشکلات حضور این بازیکن برشمرد و افزود: بازیکنان در رشته کاراته باید مقداری هزینه پرداخت کنند که ما در مکاتبات اخیری که با سازمان منطقه آزاد اروند داشته ایم سعی در حل این مشکل و اعزام این بازیکن مینوشهری به مسابقات جهانی را داریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان مینوشهر در پایان گفت: انتخاب ارزنده این قهرمان مینوشهری را به مردم شهید پرور مینوشهر، خرمشهر و آبادان و تمامی مردم خوزستان تبریک عرض می کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، مینوشهر یا همان جزیره مینو از مناطقی است که به رغم وجود کمبودهای فراوان و محرومیت های زیاد در زمینه امکانات ورزشی ولی توانسته است ورزشکارانی را پرورش دهد که در سطح استان و کشور و حتی جهانی حرفی برای گفتن داشته باشند، امید است مسئولان با حمایت های هرچه بیشتر بتوانند استعدادهای نهفته این منطقه را شکوفا تر کنند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.