رفع مشکلات مناطق محروم اهواز

عصر جنوب: شهردار کلانشهر اهواز گفت: مشکلات متعدد مناطق محروم این شهر شامل آسفالت خیابان‌ها و شبکه‌های آب و فاضلاب تا پیش از نیمه دوم سال تحصیلی رفع می‌شوند.

سید خلف موسوی صبح امروز به همراه برخی از مسئولان از وضعیت آسفالت کوی علی آباد بازدید و با حضور در حسینه ابوالفضل این منطقه، پس از شنیدن مشکلات ساکنان کوی علی آباد، دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.

 

وی در این بازدید به بررسی توانمندی‌ها و مشکلات این منطقه پرداخت و گفت: با حمایت شورای اسلامی شهر اهواز که هدفش خدمت‌رسانی به مردم به ویژه مناطق محروم است، تلاش می‌کنیم نهضت خدمات‌رسانی مناطق محروم را تا رفع محرومیت از چهره این مناطق به همت مجموعه شهرداری و حمایت شورا ادامه یابد.

 

شهردار کلانشهر اهواز افزود: در برنامه‌ریزی‌های آینده به محلاتی که از نظر امکانات دارای ضعف و کاستی هستند بیشترین توجه خواهد شد تا علاوه بر رفع این کمبودها از توانایی‌های محیطی به‌منظور رفاه و آسایش شهروندان استفاده بیشتری شود.

 

موسوی ادامه داد: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر، خدمت‌رسانی به مناطق حاشیه اهواز تصویب و بر همین اساس عملیات بهسازی معابر منطقه علی آباد توسط شهرداری آغاز که در حال حاضر ۱۲ هزار مترمربع عملیات بهسازی و آسفالت در سطح منطقه انجام شده است.

 

وی تصریح کرد: حق طبیعی اهالی علی آباد(بروال) است که به آنها خدمات‌رسانی شود گرچه این خدمات در سال‌های قبل باید انجام می‌شد تا ساکنان دچار این همه رنج و مشقت نشوند.

 

شهردار کلانشهر اهواز همچنین از راه‌اندازی و احداث یک زمین ورزشی در منطقه مذکور خبر داد و افزود: این پروژه در سال آینده اجرایی و احداث پارک محلی منطقه نیز از امسال آغاز می‌شود.

 

موسوی در خصوص الحاق منطقه علی آباد(بروال) به شهر اهواز گفت: پیشنهاد الحاق این منطقه به اهواز به استانداری ارسال شده و هم‌اکنون در حال پیگیری است.

 

این مسئول از برگزاری جلسات مشترکی با مدیرعامل شرکت آبفا برای هماهنگی به‌منظور اجرای پروژه فاضلاب در این منطقه خبر داد و متذکر شد: خیابان‌هایی که اکنون آسفالت شده‌اند با هماهنگی شرکت آبفا بوده تا از دوباره کاری و تخریب آسفالت جلوگیری شود.


 

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.