قدرت الله علیخانی: هاشمی رفسنجانی در انتخابات مجلس و خبرگان لیست انتخاباتی نمی دهد

عصر جنوب: مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آیت‌الله هاشمی هیچ قصد و نیتی برای ارائه لیست برای انتخابات مجلس دهم و خبرگان ندارد.

حجت‌الاسلام قدرت‌الله علیخانی درباره اخبار منتشر شده در برخی از رسانه‌ها مبنی بر ارائه لیست انتخاباتی از سوی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای برای انتخابات مجلس دهم و خبرگان، گفت: سخنان آیت‌الله هاشمی در حاشیه سفر به شهر مشهد به خوبی روشن کننده این موضوع بود که وی قصد ارائه لیست برای انتخابات مجلس را ندارد.

 

او با اشاره به اینکه هاشمی شخصیتی فراجناحی است گفت: نمی‌توان هاشمی را در قالب یک جریان و حزب خاص قرار داد، زیرا او شخصیتی ملی است که با همه طیف‌های سیاسی در کشور تعامل دوسویه‌ای دارد.

 

مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه بسیاری از جریانات سیاسی خواهان جلب حمایت هاشمی از خود هستند گفت: ارائه یک لیست انتخاباتی از سوی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در انتخابات مجلس دور از تصور است، ولی به طور حتم وی از برخی جریانات در این انتخابات حمایت خواهد کرد.

 

به گزارش میزان، پیش‌تر آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جریان سفر خود به شهر مشهد در پاسخ به سئوال خبرنگاری درباره اینکه در انتخابات آینده مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی لیست ارائه خواهید داد، اظهار کرد: دیگر از ما گذشته است که لیست انتخاباتی بدهیم.
 

 

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.