اجرای سرشماری برای ۷ هزار خانوار خرمشهری

عصر جنوب: فرماندار خرمشهر گفت: در طرح سرشماری عمومی کشاورزی، اطلاعات حدود ۷ هزار خانوار در بخش کشاورزی خرمشهر ثبت خواهد شد.

 

ولی‌الله حیاتی در حاشیه جلسه هماهنگی طرح سرشماری عمومی کشاورزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار داشت: در خرمشهر چیزی حدود ۷ هزار خانوار در بخش کشاورزی مورد سرشماری قرار خواهند گرفت.

 

وی با بیان اینکه عوامل اجرایی این طرح سرشماری ۱۵ نفر است اضافه کرد: سرشماری کشاورزی از پنج مهر آغاز و تا ۱۸ آبان‌ماه سال جاری به صورت همزمان در سراسر کشور اجرایی می‌شود و در خرمشهر به‌طور روزانه باید ۶۰ خانوار سرشماری شوند.

 

فرماندار خرمشهر، اخلاق‌مداری را به ماموران سرشماری گوشزد کرد و گفت: ماموران سرشماری باید دقت داشته باشند که مردم ولی نعمت ما هستند و مبنای کار احترام به مردم است و سرشماری باید در کمال ادب و احترام صورت گیرد.

 

حیاتی بر اهمیت این سرشماری در تهیه برنامه‌های کلان دولت تاکید کرد و افزود: شخصا روند پیش‌روی کار را رصد و به صورت روزانه از نحوه انجام کار بازدید می‌کنم.

 

وی در ادامه خواستار تعامل همه جانبه تمام اعضای شورای اداری در این طرح شد و بیان داشت: اجرای هر چه بهتر این سرشماری تعامل همه جانبه و همتی جمعی را می‌طلبد که در این راستا از شهرداری و صدا و سیما در زمینه اطلاع‌رسانی و رفع ابهامات، از نیروی انتظامی برای برقراری امنیت و از سایر ارگان‌ها برای تامین سایر امکانات و شرایط، خواستار همکاری و همدلی هستم.

 

فرماندار خرمشهر در پایان خطاب به کشاورزان و بهره‌برداران بخش کشاورزی، تاکید کرد: جامه هدف طرح سرشماری کشاورزی باید بداند از دریافت این اطلاعات هدفی جز تهیه برنامه برای توسعه دنبال نمی‌شود و استفاده دیگری از این اطلاعات دریافت شده، نخواهد شد.

 

حیاتی در پایان اذعان داشت: از تمام کشاورزان و بهره‌برداران خواستاریم برای تهیه اطلاعاتی جامع و صحیح ‌‌نهایت همکاری را با ماموران سرشماری به عمل آورند.

 

 

 


 

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.