تیم ملی والیبال ایران در چه صورت به مرحله نیمه نهایی صعود می‌کند؟

عصر جنوب: شکست دور از انتظار تیم ملی والیبال ایران برابر آلمان، کار شاگردان کواچ برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جهان را سخت و دشوار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ایران که با نمایش خیره کننده و قابل تقدیر خود را برای نخستین بار به جمع شش تیم برتر والیبال جهان رساند، در دیدار چهارشنبه شب برابر آلمان تیم همیشگی نبود و در شرایطی که خود بازیکنان هم انتظار داشتند برابر این تیم اروپایی به پیروزی برسند، با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب حریف خود شدند.

 
شکست برابر آلمان در شرایطی رقم خورد که شاگردان کواچ می توانستند با پیروزی برابر آلمان به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جهانی در لهستان صعود کنند. با این حال دیدار پنجشنبه شب برابر فرانسه سرنوشت تیم های صعود کننده از این گروه را مشخص خواهد کرد.

 
در صورتیکه تیم ملی والیبال ایران بتواند این بازی را با نتیجه ۳ بر صفر به سود خود به پایان برساند، هر سه تیم آلمان، ایران و فرانسه با یک برد ۳ بر صفر و یک باخت ۳ بر صفر شرایط مساوی خواهند داشت و کار به امتیازشماری خواهد کشید تا تکلیف تیم های صعود کننده مشخص شود.

 
اما اگر تیم ملی والیبال ایران حتی یک ست را به فرانسه واگذار کند آن وقت شانس صعود به مرحله بعد را از دست خواهد داد و تیم های آلمان و فرانسه به مرحله نیمه نهایی صعود خواهند کرد. دیدار ایران و فرانسه ساعت ۲۲:۵۵ دقیقه امروز پنجشنبه برگزار خواهد شد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.