مرد متاهلی که عاشق زن متاهل شد!/ دستگیری کارمند هیز بانک در آبادان!

عصر جنوب – asrejonoob.ir کارمند یک بانک در آبادان عکس های زنی شوهردار را که مشتری آنجا بود و به او اعتماد کرده بود به گوشی خودش بلوتوث کرد.

 نخستین روز آبانماه سال جاری زن ۳۵ ساله ای به نام ستاره با مراجعه به پلیس فتای آبادان از اقدام زشت کارمند یک بانک پرده برداشت.

این زن به ماموران گفت: برای فعال کردن تلفن بانکم به بانک رفتم و کارمند بانک از من خواست تا گوشی موبایلم را در اختیارش قرار دهم و پس از دقایقی گوشی را به من بازگرداند و ادعا کرد که تلفن بانکم فعال شده است.

وی افزود: وقتی به خانه بازگشتم متوجه شدم کارمند بانک اقدام به ارسال عکس هایم به گوشی خودش کرده است.

ای زن ادامه داد: می ترسم کارمند بانک اقدام به انتشار عکس هایم در فضای مجازی کند و موجب به هم ریخته شدن آرامش زندگی ام شود.

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس فتای آبادان برای دستگیری کارمند بانک و بررسی ادعاهای زن جوان وارد عمل شدند.

ماموران پس از دستگیری کارمند بانک در محل کارش به بررسی گوشی موبایل وی پرداخته و با چند عکس زن جوان در گوشی اش روبرو شدند.

کارمند بانک به ماموران گفت: چند سالی است که ستاره مشتری بانک شان است و به خاطر زیبایی اش به او علاقه داشتم اما چون می دانستم وی متاهل است هیچ وقت پیشنهاد دوستی را مطرح نکردم.

وی افزود: وقتی زن جوان برای فعال کردن تلفن بانکش به من مراجعه کرد تصمیم گرفتم عکس هایش را به گوشی خودم ارسال کنم و هیچ نیت دیگری برای انتشار یا اخاذی از این زن جوان را نداشتم.

بنا به این گزارش، این کارمند بانک که متاهل است به دستور بازپرس پرونده روانه زندان شد.

 

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.