حمایت از فعالیت‌های فرهنگی در دستور کار شهرداری ماهشهر است

عصر جنوب: شهردار ماهشهر گفت: شهرداری بندر ماهشهر از فعالیت‌های فرهنگی سطح شهر حمایت می‌کند و در این مسیر شورای اسلامی شهر نیز چون همیشه همراه است.

غلامحسین کمایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار داشت: ۸۰۰ متر مربع از فضای سبز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هزینه‌ای بالغ بر ۱۳۰ میلیون ریال بهسازی شد.

وی با اشاره به این که در جهان امروز ارزشمندترین فعالیت در جوامع بشری به ویژه در کشورهای تکامل یافته، فعالیت‌های فکری و توسعه خلاقیت و پرورش ایده‌های نو از طریق پرورش خلاقیت در کودکان و نوجوانان است افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این امر به کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان سپرده شده است.

شهردار ماهشهر اضافه کرد: ما نیز همکاری کامل را با کانون این شهرستان در توسعه فرهنگی شهرمان داریم و تا آنجا که مقررات و دستورالعمل‌های قانونی به ما اجازه دهد از این مرکز فرهنگی پویا حمایت می‌کنیم.

کمایی یکی از راه‌های پرورش فکر، ذهن و خلاقیت کودکان و نوجوانان را توجه به فعالیت‌های هنری معرفی کرد و گفت: در فعالیت‌های هنری تمام ابعاد عاطفی، روحی، اجتماعی و اخلاقی کودکان و نوجوانان بهتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری‌ها برای تحقق این امر می‌توانند نقش تأثیرگذاری داشته باشند تاکید کرد: شهرداری بندر ماهشهر خود را از این امر مستثنی نمی‌داند و از هرگونه اقدامی که بتواند به فعالیت‌های فرهنگی و پرورشی کمک کند دریغ نخواهد کرد.

شهردار ماهشهر در پایان مساعدت در امر احیای فضای سبز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ماهشهر را گوشه کوچکی از این اقدامات معرفی کرد.

 


 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.