امشب، آخرین مهلت دریافت کارت کنکور ارشد

عصر جنوب – asrejonoob.ir: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت دریافت کارت شرکت درآزمون کارشناسی ارشد نا پیوسته سال ۹۵ تا ساعت ۲۴ امشب ۱۵ اردیبهشت ماه خبر داد.

حسین توکلی با اشاره به آغاز فرایند توزیع کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد از روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز از ۷۶۱ هزار و ۱۱۶ داوطلب ثبت نام کننده، ۵۰۲ هزار و ۷۳۷ داوطلب کارت شرکت در آزمون خود را دریافت کرده‌اند.

وی از اتمام مهلت دریافت کارت شرکت در آزمون مذکوردر ساعت ۲۴ امشب خبر داد و افزود: به تمام داوطلبانی که تاکنون نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون خود اقدام نکرده‌اند، توصیه می‌شود در مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون خود اقدام کنند.

وی در ادامه در مورد زمان برگزاری آزمون کاشناسی ارشد توضیح داد: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ و اولین مرحله آزمون بیست و یکمین دوره المپیاد علمی دانشجویی در صبح و بعد از ظهر پنج شنبه، ۱۶ و جمعه، ۱۷ اردیبهشت ماه در ۶۶ شهرستان و ۱۴۸ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان این که صبح فردا ‌آزمون ۱۲ کد رشته‌ امتحانی برای ۲۹۲ هزار و ۲۴۹ داوطلب برگزار می‌شود، گفت: این کد رشته‌های امتحانی شامل کد رشته امتحانی‌های ۱۱۰۶، ۱۱۱۷، ۱۱۲۲، ۱۱۲۴، ۱۱۳۳، ۱۱۳۴، ۱۱۴۲، ۱۱۴۳، ۱۱۵۶، ۱۱۵۷، ۱۲۵۱و ۱۲۶۷ می‌شود.

وی تصریح کرد: شروع فرایند برگزاری آزمون از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه بوده و درهای حوزه‌ای امتحانی راس ساعت ۷ بسته می‌شود و داوطلبان ضرورت دارد قبل از بسته شدن درهای حوزه در جلسه حاضر شوند.

توکلی در مورد مدارک مورد نیاز هنگام شرکت در جلسه آزمون گفت: برای حضور در جلسه آزمون ارائه پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار الزامی است.

وی در ادامه در مورد برگزاری آزمون در بعد از ظهر فردا نیز توضیح داد: آزمون ۶۶ کد رشته امتحانی برای ۱۴۵ هزار و ۹۱۸ داوطلب در بعد از ظهر فردا برگزار می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد برگزاری آزمون در روز جمعه نیز اظهار کرد: آزمون ۲۲ کد رشته‌ امتحانی برای ۲۷۲ هزار و ۵۱۶ داوطلب در صبح جمعه و آزمون ۳۶ کد رشته‌ امتحانی برای ۱۱۸ هزار و ۹۳۶ داوطلب در عصر جمعه برگزار می‌شود.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.