چه کسانی می توانند در مرحله دوم انتخابات شرکت کنند؟

عصر جنوب – asrejonoob.ir: ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۰۳ این ستاد اعلام کرد: رأی دهندگان در مرحله دوم منحصرا در حوزه انتخابیه‌ای که در مرحله اول رأی داده‌اند می‌توانند رأی بدهند.

متن اطلاعیه شماره ۱۰۳ ستاد انتخابات کشور به این شرح است:

«به اطلاع کلیه هموطنان عزیز می‌رساند بر اساس تبصره ۴ ماده ۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی رأی دهندگان در مرحله دوم منحصرا در حوزه انتخابیه‌ای که در مرحله اول رأی داده‌اند می‌توانند رأی بدهند و کسانی که در مرحله اول در هیچ یک از حوزه‌های انتخاباتی رأی نداده باشند نیز می‌توانند در انتخابات شرکت کرده و رأی خود را به نامزد مورد نظر بدهند».

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.