فروش «شهر موش‌ها۲» از مرز ۳ میلیارد گذشت

عصر جنوب : فروش «شهر موش‌ها۲» به کارگردانی مرضیه برومند پس از حدود ۱۰ روز نمایش در کل کشور به سه میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان رسید و سینما «سروش» در خیابان شریعتی تهران هم با نمایش این فیلم بعد از چند سال به چرخه سینماهای کشور اضافه شد.
علی سرتیپی (مدیرعامل فیلمران) در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،درباره آخرین وضعیت فروش این فیلم در تهران و شهرستان‌ها بیان کرد:پنجشنبه شب (۲۰ شهریور ماه) فروش «شهر موش‌ها۲» در سینماهای تهران ۱۹۰ و در شهرستان‌ها ۱۱۵ میلیون تومان بود که می‌توان گفت مجموعه فروش ۳۰۵ میلیون تومانی در یک روز برای یک فیلم سینمایی یک رکورد محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: تاکنون مجموع فروش این فیلم در سینماهای تهران یک میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان در تعداد ۳۰ سینما بوده و در شهرستان‌ها نیز فروش این فیلم در ۵۵ سینما و در کمتر از ۱۰ روز به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است.
پخش کننده «شهر موش‌ها۲» همچنین با بیان اینکه سینما سروش هم با نمایش این فیلم به چرخه سینماهای کشور اضافه شده است‌، گفت: همان‌طور که می‌دانید مدت‌ها بود که سینما سروش به دلیل تعمیرات از چرخه سینماهای کشور خارج شده بود اما خوشبختانه از پنجشنبه بعد از ظهر این سینما که بازسازی شده است‌، با نمایش سه سانس از «شهر موش‌ها۲» کار خود را از سر گرفت و تنها در این سه سانس ۵ میلیون تومان فروش داشت.
سرتیپی با ابراز خرسندی از اینکه فروش «شهر موش‌ها۲» توانسته به سینماها کمک کند،‌ اظهار کرد: خوشحالیم که بسیاری از سینماهای شهرستان‌ها که مدت‌ها از فروش کم رنج می‌بردند،‌ مجددا به چرخه اکران بازگشتند و امروز فروش خوبی دارند.
تهیه کننده «شهر موش‌ها۲» سپس درباره عرضه عروسک‌ها و لوازم التحریر این فیلم بیان کرد: چهار روز است که عروسک‌ها و لوازم التحریر شهر موش‌ها در سینماها و بعضی از مراکز فروش توزیع شده است و مردم از آن استقبال خوبی کرده‌اند.
وی افزود: اکنون ما در ۱۰ مرکز جشنواره باز باران و همچنین نمایشگاهی که در مصلی تهران به منظور فروش ملزومات فصل مدارس بازگشایی شده است غرفه داریم و باید بگویم تا به امروز فروش لوازم التحریر و ملزومات مدرسه‌ی «شهر موش‌ها۲» با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است که از این بابت خوشحالیم.
علی سرتیپی در پایان سخنانش با ابراز امیدواری از اینکه بچه‌های ایرانی‌، لوازم التحریر و عروسک‌های ایرانی استفاده کنند خاطر نشان کرد: امیدواریم که با عرضه محصولات «شهر موش‌ها۲» بتوانیم عروسک‌ها و شخصیت‌های ایرانی و ملی را با بهترین کیفیت جایگزین شخصیت‌های وارداتی کنیم.
به گفته تهیه‌کننده «شهر موش‌ها۲» همچنین بازی آنلاین این فیلم سینمایی هم در روزهای اخیر با استقبال گسترده‌ای روبرو شده است.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.