آمادگی پتروشیمی خوارزمی برای تولید قطعات مورد نیاز پتروشیمی‌های کشور

عصر جنوبمدیرعامل شرکت پتروشیمی خوارزمی بندر امام از آمادگی این شرکت برای ساخت قطعات مورد نیاز همه پتروشیمی‌های منطقه و تمامی صنایع پتروشیمی با بالاترین کیفیت خبر داد. 

هیبت‌الله اعتمادی عصر امروز در سومین سمینار تعمیرات و فرآیندهای صنعت پتروشیمی اظهار کرد: هدف از برگزاری این سمینار تلاش برای گردهم آوردن مدیران صنعت و کارشناسان جوان به ویژه در پتروشیمی‌های منطقه ماهشهر بوده تا در یک فضای مشترک و خودمانی علاوه بر تازه کردن دیدارها و یادآوری روزهای پرکار، پرتلاش و شورانگیز گذشته از مسائل و مشکلات همدیگر آگاهی پیدا کرده و تجارب خود را به یکدیگر منتقل کنند.

وی افزود: هدف دیگر این سمینار آشنایی سایر شرکت‌ها و  پتروشیمی‌های منطقه با توانایی‌ها و خدمات شرکت خوارزمی بندر امام است که ممکن است از وجود این توانایی‌های بی‌خبر بوده و یا از بخش‌های جدیدی که این شرکت به تازگی آغاز به فعالیت کرده اطلاع چندانی نداشته باشند، همچنین در طول این سمینار نمایشگاهی از قطعات مورد نیاز واحدهای پتروشیمی بندر امام که در کارگاه ساخت و تولید شرکت خوارزمی ساخته شده برپا شده است.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوارزمی در ادامه با اشاره به توانایی‌های کارگاه ساخت و تولید این شرکت از آمادگی برای ساخت قطعات مورد نیاز همه پتروشیمی‌های منطقه و کل صنایع پتروشیمی با بالاترین کیفیت خبر داد و خاطرنشان کرد: به دلیل ارتباط تنگاتنگ شرکت خوارزمی با شرکت‌های تولیدی این امکان فراهم شده که درک مناسبی از شرایط تولید داشته باشیم.

اعتمادی افزود: بنابراین در کارگاه ساخت و تولید شرکت خوارزمی بندر امام اقدام به فراهم کردن امکانات و تجهیزات پیشرفته‌ای کرده‌ایم تا توانایی تولید قطعات را از ساده‌ترین روش که استفاده از نقشه است تا پیچیده‌ترین روش‌ها را داشته باشیم و از تمامی کارشناسان صنایع پتروشیمی تقاضا می‌کنیم که از امکانات و تجهیزات کارگاه ساخت و تولید قطعات بازدیدی برای آشنایی هرچه بیشتر به عمل آورند.

وی در پایان اظهار کرد: امیدوارم در این سمینار علاوه بر بهره‌گیری از سخنان سخنرانان، مقدمه تجدید دوستی‌ها و بیشتر شدن تعامل که توصیه ویژه مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در اجلاس مدیران عامل بود و ایجاد کننده زمینه تعامل و همکاری بیشتر در راستای اعتلای صنعت پتروشیمی و همچنین تلنگری برای خروج از روزمرگی و ورود به تفکر و تعقل بوده باشد.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.