سخنگوی شورای شهر آبادان از مردم عذرخواهی کرد

عصر جنوبسخنگوی شورای اسلامی شهر آبادان به دلیل کند و کاری‌های سطح شهر از مردم عذرخواهی کرد. 

غلامحسین مکوندی  اظهار کرد: وجود طولانی‌مدت این کند و کاری‌ها در مناطق مختلف شهری سبب گلایه‌مندی و نارضایتی شهروندان از وضعیت موجود شده است.

وی با بیان این‌که در این وضعیت مردم شهرداری را مقصر نابسامانی وضعیت آسفالت معابر، ‌خیابان‌ها و کوچه‌های شهر می‌دانند، افزود: متاسفانه برخی از دستگاه‌های حفار در سطح شهر پس از اتمام کار اقدامی در راستای ترمیم نوارهای حفاری شده توسط آن‌ها انجام نمی‌دانند که برای این منظور با دعوت از مدیران دستگاه‌های مربوطه در صحن شورا مراتب گلایه‌مندی و نارضایتی مردم را از وضعیت موجود به آنان اطلاع دادیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر آبادان تصریح کرد: به منظور افزایش سطح رضایتمندی شهروندان از شهردار خواسته‌ایم تا موضوع روکش آسفالت خیابان‌ها را با حساسیت و جدیدت بیشتری دنبال و به انجام برساند.

مکوندی عنوان کرد: از آنجایی که برخی پیمانکاران طرف قرارداد شناختی به جهت انجام ترمیم نوارهای حفاری و تامین آسفالت مورد نیاز با دستگا‌های حفار ندارند قرار شد تا به‌منظور تسریع در کار پس از اتمام کار توسط پیمانکاران مراتب به واحد عمرانی شهرداری اطلاع داده شود.

وی در پایان یادآور شد: به زودی دور جدیدی از عملیات ترمیم نوارهای حفاری و آسفالت معابر شهری به ویژه در نقاط پرتردد آغاز می‌شود.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.