زمان ثبت‌نام مجدد آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از در نظر گرفتن مهلت مجدد برای ثبت‌نام شرکت در آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۹۵ خبر داد.

حسین توکلی با اعلام این خبر اظهار کرد: اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۹۵ و بیست و یکمین المپیاد علمی دانشجویی کشور که در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون مذکور اقدام به ثبت‌نام کردند، از دوشنبه سوم اسفند تا چهارشنبه پنجم اسفند روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

وی افزود: کلیه داوطلبان ضرورت دارد در مهلت تعیین‌شده پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه منتشره در خصوص اصلاحات دفترچه نسبت به مشاهده اطلاعات ثبت‌نامی اقدام و در صورت نیاز نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌شده خود اقدام کنند..

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین از امکان ثبت‌نام مجدد در این آزمون خبر داد و تصریح کرد: به‌منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت مقرر برای ثبت‌نام در آزمون کارشناسی‌ارشد سال ۹۵ ثبت‌نام نکرده‌اند، تدبیری اتخاذ ‌شد که این افراد از روز دوشنبه سوم اسفند تا چهارشنبه پنجم اسفند بتوانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دفترچه راهنما در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی خود اقدام کنند.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.