تحرکات داعش در نزدیکی مرزهای ایران تحت رصد ارتش/ فرمانده نیروی زمینی: امنیت و آرامش بسیار خوبی در مرزها شاهد هستیم

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه جای هیچگونه نگرانی برای ملت ایران وجود ندارد، گفت: یکسری تحرکات در مرزهای غرب کشور در حال انجام است که ما آن را رصد می‌کنیم.

امیر احمدرضا پوردستان در گفتگو با مهر با اشاره به تحرکات داعش در نزدیکی مرزهای ایران اظهارداشت: امنیت و آرامش بسیار خوبی را در مرزهای جمهوری اسلامی ایران شاهد هستیم. تحرکات خیلی جزئی در استان دیالی عراق از سوی نیروهای داعش و هواداران این گروه تروریستی، داشتیم.
وی افزود: با هماهنگی با ارتش، نیروهای حشد الشعبی و پلیس عراق ضربات مهلکی به آنها وارد شده است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه حضور و وجود داعش به گونه ای نیست که بتواند برای مرزهای ما خطر ایجاد کند، گفت: ما بعنوان نیروی نظامی وظیفه داریم مرزها را رصد کرده و تمام تحرکات را زیر نظر داشته باشیم.
امیر پوردستان با بیان اینکه متناسب با تهدیدات ظرفیت های لازم را در خود ایجاد می کنیم تصریح کرد: اشراف اطلاعاتی کاملی بر تمام مرزها داریم.
وی با اشاره به اینکه جای هیچگونه نگرانی برای ملت ایران وجود ندارد، خاطرنشان کرد: یکسری تحرکات در مرزهای غرب کشور در حال انجام است که ما آن را رصد می کنیم.
مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • درود برتمام سربازان ایران اسلامی ازامیرپوردستان انتظارداریم که تحرکات زیرنظرنباشد به محظ مشاهده داعش تا حتی بادوربین هم رویت شد باید نابود شود مبادا یکی از هموطنان حتی یک خراش کوچک ازداعش بردارد .یکی ازهموطنان کرد مادریک سایتی نوشته بود وقتی این امنیت رادرشهرخودکه نزدیک مرزهست دارم احساس غرورمی کنم که ایرانیم ، انشالله این غرورهاهمیشه پایدارباشد امرپوردستان همیشه سرافرازباشی وسربلند که دشمن ازنامت بترسد پاینده ایران سلامتوجاوید رهبرومردم ایران
  • حلالت