آخرین مهلت ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ۲۴ بهمن؛ آخرین مهلت ثبت‌‌نام رشته‌های بدون آزمون نیم‌سال دوم ۹۵-۹۴ این دانشگاه است.

در اطلاعیه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی آمده است: کلیه متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۴ بهمن‌ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی‌های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت‌نام در یک رشته محل اقدام نمایند.

داوطلبانی که اقدام به ثبت‌نام در سامانه این مرکز نموده‌اند می‌بایست با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت‌نام خود پس از ۴۸ ساعت به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند.

همچنین داوطلبان می‌بایست قبل از ثبت‌نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را به عمل آورند، چراکه امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت‌نام قطعی وجود ندارد. داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت‌نام در رشته و یا محل جدید اقدام نمایند.

** عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.